להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
                                                          


למידע נוסף על אבקת חלבון

אבקות חלבון כשרות

 

קצת על אבקות חלבון

 

אבקות חלבון מי גבינה מבודד נפוצות בשימוש בקרב ספורטאים, מפתחי גוף ואלו המקפידים על תזונה בריאה, עשירה בחלבונים, דלה בשומן ומאוזנת בפחמימות. אבקות חלבון מי גבינה מבודד, ובכלל זה גם אבקות חלבון כשרות, נועדו להזנה יסודית של השרירים. שרירים במצב של פיתוח או כאלו שעובדים במרץ תוך שגרת אימונים, זקוקים לתזונה נאותה של חלבון לבנייתם ותפקודם התקין. תזונה עתירת חלבון דורשת הקפדה מתמדת וקשה מאוד להשגה באמצעות מזון בלבד, זאת מפני שלצערנו, כמעט בכל המזונות הקיימים ובפרט באלו המעובדים, אנו צורכים עודפים מיותרים של מלחים, סוכרים, פחמימות ושומנים בכמויות גדולות בהרבה מאלה להן הגוף זקוק. אבקת חלבון מי גבינה מבודד מסייעת בפתרון נפלא לבעיה זו ומספקת מקור חלבון עשיר, טהור ואיכותי מבלי להכניס "על הדרך" שומנים, פחמימות ורעלים מיותרים. חלבון בכמות נדיבה, כפי שהוא מופיע באבקות החלבון, מעולה עבור אלו הסובלים מחוסר חלבון בתפריט היומי שלהם. בין אם מדובר בחוסר עקב שגרת אימונים מאומצת או בתזונה בעלת אופי צמחוני/ טבעוני הדלה במקורות מן החי.

 

 

אז למה אין אבקות חלבון כשרות?

 

החשיבות הרבה של אבקת חלבון כשרה נהירה לכל שומר כשרות הזקוק לאבקת חלבון איכותית לצורך פיתוח גוף ולצורך הגשמה של מטרות הכושר האישיות.  אם בעבר המבחר לא היה מגוון יתר על המידה, ודרש משומרי כשרות למיניהם התפשרות בבחירת אבקת החלבון במקרים מסוימים, הרי שכיום כבר אין צורך להתפשר על שגרת אימונים מאוזנת, על גוף בריא ומוזן, על תזונה טעימה ונוחה לאורח החיים המיוחד לי ויתרה מכך, גם לא על כשרות! מבחר אבקות החלבון הכשרות העומד לרשות שומרי הכשרות מאפשר בחירה ממוקדת באבקת החלבון הספציפית הדרושה לכל אחד משומרי הכשרות. חברות ישראליות מהשורה הראשונה גאות להציג בפניכם אבקות חלבון כשרות המיוצרות בארץ, חלב ישראל! אבקות חלבון כשרות אינן נופלות במאום מחברותיהן תוצרת חו"ל על אף יתרונן של השניות בייצור ארוך שנים. כמה פעמים שאלתם את עצמכם "למה לנו לא מגיע?" אז הנה, הגיעה השעה. לנוחיותכם, רשימה של אבקות חלבון כשרות מהאיכותיות ביותר הקיימות כרגע בשוק. אז אל תאכלו כל מה שמוכרים לכם!

 

 

אבקות החלבון הכשרות המומלצות – לא מתפשרים על כשרות, לא מתפשרים על איכות!

 

Extreme Whey

אבקת חלבון מי גבינה מבודד איכותית, נקיה 100% מסויה ובכל זאת עשויה 100% רכיבים טבעיים בלבד! אבקת חלבון כשרה Extreme Wheyאינה מכילה כלל כימיקלים, חומרים מסוכנים או חומרים האסורים לשימוש לספורטאים והיא מיוצרת תחת איכות התקינה החמורה ביותר, בעלת רשיון Iso9000. אבקת חלבון כשרה Extreme Wheyמכילה 80% חלבון מי גבינה טהור ואיכותי, כלומר 24 גר' חלבון למנת הגשה בודדת, כמות שלא תתאפשר גם מאכילת הסטייק של כמה מאות גרמים טובים. אבקת חלבון כשרה Extreme Wheyמועשרת ב 5 גר' BCAA, 4.5 גר' גלוטומין ושאר חומצות אמינו. זאת יחד עם הישג מדהים של פחות מ 0.8 גר' שומן רווי! אבקת חלבון כשרה Extreme Wheyידועה בזכות הטעם והמרקם הנפלאים שלה ובכך שלא נוסף לה טעם לוואי. האבקה מגיעה במגוון טעמים מעולים של שוקולד, וניל, בננה וקרם עוגיות. אבת חלבון כשרה  Extreme Wheyמחזיקה בכשרות רבנות מקומית ראש העין.

 

Super Effect

אבקת החלבון המשובחת מבית חברת סופר אפקט האמינה, בעלת שילוב הטעם המנצח יחד עם יתרון בולט של איכות פיתוח מוצר מורגשת. לאבקת חלבון כשרה Super Effect ערכים תזונתיים מעולים. במנת הגשה בודדת של אבקת חלבון מי גבינה מבודד, כ 26 גר' חלבון טהור ואיכותי. 4.5 גר' חומצת אמינו היעילה לשרירים מסוג גלוטומין ו 5.8 גר' של BCAA. וזה עוד לא הכל, אבקת חלבון כשרה Super Effectמכילה 2.8 גר' פחמימות בלבד ו 1.9 גר' שומן. האבקה מגיעה בטעמים האהובים והמוכרים של וניל, שוקולד, קרם עוגיות, בננה וטעם קפה חדש כשר לפסח! אבקת חלבון כשרה Super Effectמיוצרת בארץ בפס יצור בכשרות רבנות מקומית ראש העין, חלב ישראל.

 

ISO Plex 32

אבקת חלבון כשרה ISO Plex 32 של חברת ANSI  הותיקה הינה שם דבר בתחום אבקות חלבון מי גבינה מבודד. אבקת חלבון כשרה ISO Plex 32 מופקת בתהליך הידרולציה שאינו פוגם באיכות הרכיבים הטבעיים שבמוצר. ISO Plex 32 ידועה בתור מקור חלבון מעולה, טעים, חכם ובעיקר מותאם באופן מדוייק לצרכי הלקוח. באבקת חלבון כשרה ISO Plex 32100% חלבון מי גבינה טהור המועשר בשפע גלוטומין ו BCAA. למנת הגשה בודדת (של 34 גרם), ישנה כמות נדירה של 32 גר' חלבון מי גבינה מבודד טהור! גם יתר הערכים התזונתיים של ISO Plex 32משובחים: 1 גר' פחמימה בלבד ואפילו לא מיליגרם של סוכר, שומן, לקטוז וגלוטן! אבקת חלבון כשרה ISO Plex 32 דלה בנתרן ונוחה מאוד לשימוש בשל המסיסות הקלה שלה. ISO Plex 32 מגיעה בטעמים המעולים של תות, בננה, שוקולד, וניל וקרם עוגיות. אבקת חלבון ISO Plex 32 מחזיקה בכשרות K.

 

ISO Sensation 93

אבקת חלבון מי גבינה מבודד הכשרה ISO Sensation 93 הינה מוצר בו הושקעו 5 שנות מחקר ופיתוח של חברת Ultimate Nutrition. אבקת חלבון ISO Sensation 93מכילה 98% חלבון איזוציל המבודד בתהליך יבוש בטמפרטורה נמוכה וללא חימום משני. איכות זו מקנה לו העצמה של רכיביו הטבעיים והאיכותיים, במיוחד בעושר חומצות האמינו, האימונוגלובינים, הלקטופרין והגליקומקרופפטידים המתגלות בו. כל אלו תורמים לספיגה מהירה ויעילה של החלבון בשריר ועיכול קל ונוח. למנת הגשה בודדת של 32 גר' אבקת חלבון מי גבינה מבודד, 30.5 גר' של חלבון! בנוסף, לאבקת חלבון ISO Sensation 93אחוז גבוה של BCAA  והוא 6.8 גר' למנה, 2 גר' העשרה של גלוטומין פפטיד, 95% איכות בידוד החלבון, 0 שומן, 0 שומן טרנס. אבקת חלבון מגיעה בטעמים המצויינים של בננה, וניל, שוקולד, קרם עוגיות והטעם המוצלח והבלעדי של ISO Sensation 93, טעם קפה ברזילאי! אבקת חלבון ISO Sensation 93כשרה לאוכלי חלב עכו"ם.

Super Nutrition

אבקת החלבון מי גבינה מבודד ללא כימיקלים, חומרים משמרים, צבעי מאכל, חומרים עמילניים וללא גלוטן. אבקת חלבון כשרה Super Nutritionמחזיקה בכשרות המהודרת של הרב רובין,חלב ישראל. סופר ניוטרישן, סופר בריא, סופר כשר! אבקת חלבון הכשרה Super Nutritionמגיעה בטעמי בננה, שוקולד ווניל.

 

Powertech Pro Whey

זוהי אבקת החלבון מי גבינה מבודד היחידה בשוק בכשרות בד"צ, חלב ישראל!

אבקת חלבון כשרה   Powertech Pro Wheyמיוצרת בתהליך עדין של אולטרה סינון, תהליך הנעשה בטמפרטורה הנמוכה מ 10 מעלות צלזיוס וזאת על מנת לשמר על רכיבים טריים, איכותיים ואף משופרים בחלק מהמקרים. אבקת חלבון כשרה Powertech Pro Wheyמסייעת בבניית שריר, הזנתו לאחר אימון אינטנסיבי, מילוי חוסרי חלבון בתזונה והיא מהווה מקור זמין ומשובח לחלבון. במנת הגשה בודדת של 33 גר' אבקה, ישנם 27 גר' חלבון מי גבינה מבודד, 1.2 גר' שומן, 0 גר' שומן טרנס,6.4 גר' גלוטומין ו 5.8 גר' BCAA. באבקה אין ממתיקים מלאכותיים וגם לא תוספת סוכר ונתרן. אבקת חלבון Powertech Pro Wheyמגיעה בטעמי וניל,קרם עוגיות ובננה. Powertech Pro Wheyבכשרות בד"צ,  חלב ישראל.

 

 

Super effect Iso 96

איזו 96 הוא החלבון המבודד הכשר הראשון בעולם

מנתוני בדיקות המעבדה המרשימים ניתן לראות שלאבקת החלבון המבודד ISO 96 יש נתונים חסרי תקדים בשוק העולמי בכלל ובשוק המקומי בפרט. בחלבון האייזולייט ISO 96 הושקעו משאבים רבים ומחקרים רבים על מנת להגיע לרמת הבידוד הגבוה של 96 אחוזים. החלבון המבודד מגיע בטעמים קרם עוגיות, וניל, שוקו ותות.

 

 

 

 

 

 

Nutri D Sport Banner long new2a newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר