תערובת החלבונים האיכותית בעולם - SUPER QUAD PROTEIN

 

כאשר אנו מחליטים לצרוך אבקת חלבון בתוספת לתפריט התזונתי הרגיל עליו אנו מקפידים, יש לכך כמה סיבות. על סיבות אלו נדון בהמשך. חברת אינר ארמור בחרת לפתח ולייצר אבקת חלבון המכילה רכיבים איכותיים בלבד. מנת הגשה של SUPER QUAD PROTEINתספק לגוף כמות אופטימלית של חלבונים, פחמימות איכותיות, שומנים ומינרלים.

 

מחפשים אבקות חלבון מומלצות נוספות? לחצו כאן

 

יתרונות - SUPER QUAD PROTEIN

 

•      יחס אופטימלי בין חלבון, פחמימה ושומן.

•      מאפשר הזרמה מיידית של חומצות אמינו לשרירים בזמנים הסובבים את האימון.

•      אבקת חלבון SUPER QUAD PROTEINתומכת בתהליכים אנאבוליים ומסייעת לבלום תהליכים קטבוליים מפרקי שריר.

•      בכל מנת הגשה של אבקת החלבון SUPER QUAD PROTEINגופכם יהנה מ - 27 גרם חלבון איכותי המורכב מארבעה סוגים שונים של חלבונים.

 

מדוע אנו צורכים אבקת חלבון ?

 

ראשית כל אנו מעוניינים לגוון את אותו תפריט שרבים מרגישים שהמזונות אותם הוא מכיל מכניסים אותנו למאין שגרה מה שהופך משעמם. שנית, אנו מעוניינים לספק לגופנו, תרכובת איכותית של רכיבים אותם אנו מתקשים לצרוך בשל מחסור בזמן. סיבה נוספת ולא פחות חשובה הגורמת לרבים מאיתנו לצרוך אבקת חלבון הינה לספק לגוף כמות חלבון נוספת בכדי לחדש את הרקמות, התאים ולאפשר עלייה במסת השריר.

 

כיצד אבקת החלבון SUPER QUAD PROTEINעונה לנו על הצרכים?

 

חברת אינר ארמור בחרה לפתח אבקת חלבון שתכיל 4 סוגים שונים של חלבונים במטרה לאפשר לגוף להנות מ-4 מנגנוני ספיגה שונים לחלוטין. חלבונים כמו חלבון הקזאין בעל מנגנון ספיגה איטית אותה מכילה אבקת חלבון SUPER QUAD PROTEIN, תומך בתהליכי התאוששות מקסימליים בשילוב של חלבון מי הגבינה המבודד הנספג בגוף במהירות ומיד בולם את תהליכי הפירוק אחרי אימון קשה ואינטנסיבי. צריכה שת אבקת החלבון SUPER QUAD PROTEIN, תספק לגוף את כל מה שהוא זקוק לו בכדי לשמור על מאזן חלבוני חיובי, תמנע תהליכי פירוק שעלול לגרום לדילדול מסת השריר ויחד עם זאת תגוון עבורנו את התפריט התזונתי היומי, תסייע לעלות את מסת השריר הרזה מבלי לעלות באחוזי השומן ותאפשר לנו להנות ממרקם חלק, טעם עשיר מבלי להתפשר על איכות המרכיבים.