אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

NEW WEB banner881x142Bnew 2

 

אבקת חלבון אקסטרים | EXTREME

אחסנת מוצרים בפיקוח
אחריות מלאה למוצר מקורי

חבילות והטבות מטורפות לבחירה כגון, שייקר + קריאטין, כפפות לחדר כושר ועוד!!! משלוח מהיר עד הבית/עבודה חינם!
אחסנת מוצרים בפיקוח
אחריות מלאה למוצר מקורי

חבילות והטבות מטורפות לבחירה כגון, שייקר + קריאטין, כפפות לחדר כושר ועוד!!! משלוח מהיר עד הבית/עבודה חינם!
199
299
משלוח חינם
חברי מועדון צוברים 5% ?
מבצע זוגות
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כשרות: חלב נוכרי
  • כמות: 2 ק״ג

Teva bari Banner 700x409pix סל תוספי המשתלם6 1

 

אבקת חלבון אקסטרים - EXTREME

 
בכל מנת הגשה יש 25 גרם חלבון לפי טעמים, מי גבינה טהור, 4 גרם גלוטמין, 5.3 גרם BCAA, פחות מ 0.8 גרם שומן רווי וללא חומרים שאינם טבעיים.

אבקת חלבון אקסטרים נוטרישן

אבקת חלבון מי-גבינה היא בעלת הזמינות ביולוגית גבוהה. היא מתמוסס טוב במים, דבר שמאפשר לספורטאי להכין לעצמו משקה אבקת חלבון במהירות. אפילו שיש בו פחות גלוטמין, ארגינין ופנילאלנין בהשוואה לחלבוני הקזאין או הסויה, היכולת של אבקת חלבון מי גבינה להעלות באופן משמעותי, . תכונה נוספת שיש אבקת חלבון מי-גבינה היא חיזוק מערכת החיסון, וזאת בזכות היכולת שלה העלות את הרמות של נוגד החמצון גלוטתיון בגוף.
אבקת החלבון מתערבבת בקלות, לא משאירה גושים או משקעי סוכר. חומרי הטעם והריח טובים וכמעט ולא מורגשים טעמי לוואי.

מדוע אנו זקוקים לחלבון

החלבונים מהווים חלק מרכזי מכל התאים ורקמות הגוף כגון: שיער, ציפורניים, איברים פנימיים ומסת השריר.
החלבונים דרושים לגדילה תקינה של רקמות הגוף, יצירתן וחידושן וכמו כן לתיקון נזקים שהתרחשו ברקמות (אחרי פעילות גופנית מאומצת, הרמת משקולות, ריצה למרחקים ארוכים, רכיבות ארוכות ומאומצות, ניתוחים ועוד).

מדוע ספורטאים זקוקים לתוספת חלבון

במהלך פעילות גופנית מאומצת, כגון אימון משקולות בחדר כושר, ריצה, רכיבה על אופניים או אימונים לקראת הגיבוש לצבא, פועלים שרירי הגוף בצורה מאומצת. במהלך הפעילות הגופנית, נוצרים קרעים מקרוסקופיים ברקמת השריר, וחלבוני רקמות השריר מתפרקים, תהליך זה נקרא- קטבוליזם. תוצרי הלוואי של פירוק רקמות השרירים הם חומצות האמינו. מידי יום אנו סופגים מהמזון חומצות אמינו ובמקביל ממשיך גופינו לייצר חומצות אמיניות בעצמו, חומצות אמינו אלו שמשמשות למספר תהליכים חשובים בגוף:

בנייה ותיקון של רקמות שריר וחידוש רקמות
ייצור אנרגיה בתהליך שנקרא גלוקונאוגנזה (בזמן תהליך זה, מופרש מהגוף חנקן שמהווה חלק ממולקולת החלבון, החנקן מופרש באמצעות השתן והזיעה ויש לו ריח אופיני)
הפיכה לחומצות שומן.

מהי כמות החלבון הדרושה למתאמן?

צריכה של תוספת חלבון דרושה למי שמתאמן באופן קבוע חשובה מאוד על מנת לסייע לרקמת השריר להשתקם במהירות גדולה יותר וכן מסייעת להעלות את מסת השריר (אנבוליזם).
מתאמנים באימוני סבולת כגון: רצים, רוכבי אופניים, טריתלטים, אנשי ברזל, ומפתחי גוף, צריכים להקפיד שבעתיים על התזונה לפני, במהלך ובסוף האימון.
תזונה נכונה ואכילת כמות חלבונים ופחמימות מספקת בתיזמון הנכון, יכולה להוביל לתוצאות והשגים טובים יותר, להתאוששות מהירה אחרי אימונים ומסייעת לגוף להגדיל את מסת השריר.
במהלך אימוני סבולת ארוכים, מתפרקת רקמת שריר באופן טבעי, לכן חשוב להקפיד על צריכה מועטה של חלבון בשילב פחמימה, בעיקר בכל ענפי הסבולת (איש ברזל, אופניים, ריצה למרחקים), תוספת זו תסייע להתאוששות מהירה יותר של השריר במהלך האימון.
 
X
הבריאות שלך בידיים טובות