המלצות הפכו להיות בין הפעולות המקובלות בעולם המודרני שבו אנו חיים. אחוז גבוה מהתקשורת עברה בשנים האחרונות לכוחן של הרשתות החברתיות ואנו מושפעים מדעת קהל יותר מבעבר, שכן אותן דעות הפכו להיות זמינות, נגישות ובעיקר קלות להשגה. מספיק שנעלה על הקיר ״אני צריך או צריכה המלצה על…״ ומידה הפוסט יקבל קשת רחבה של תגובות באותו הקשר,מה שיכול ללהקל עלינו בתהליך הבחירה, זאת במידה והממליצים הם אנשים שאנו סומכים עליהם.

 

הקושי עם אותן המלצות טמון בעובדה שלעתים בתחומים מסוימים כשאנו מחפשים המלצה על מוצר ספיציפי, עלינו להתמקד במוצר שמתאים באופן מושלם לצרכים ולמטרות שלנו, אלו לעתים באים לידי ביטוי באינדיוידואליות ולכן לא תמיד נכון להתייעץ על גבי אותו מוצר עם כל אחד. כשאתם בוחרים אבקת חלבון למשל, הבחירה חייבת להתבצע בהתאם לצרכים ולמטרות הספציפיים שלכם, בהתאם לאורח החיים שלכם ולסוג האבקה שאתם מחפשים. למידע נוסף על אבקות חלבון אצלנו באתר.

 

 

אז מהי אבקת החלבון הכי מומלצת?

 

אמירה חדשה בתחום אבקות החלבון מיוצרת ממש כאן בישראל במפעל זומר והתוצאות הדהימו גם אותנו. אלפא היא ללא ספק אבקת החלבון המומלצת בשל היותה מכילה חלבון אמריקאי איכותי המבוסס על חלבון מי גבינה טהור וחלבון מבודד משומנים ופחמימות מה שמכונה ״אייזולט״. בתהליך הייצור של אלפא, ייצרו עבורנו תרכובת אופטימלית המכילה בין השאר חלבון איכותי, חומצות אמינו מסוג BCAA, חומצת האמינו גלוטמין ואנזימי עיכול. בנוסף, וחשוב לא פחות להמלצה, כחלק ממדיניות היצרן, ניתן להזמין את אבקת החלבון אלפא עד לפתח ביתנו/ לעבודה/ לבסיס ולקבלה תוך יומיים פחות או יותר ואפילו לשלם לשליח בזמן ההגעה. כלומר במחיר אטרקטיבי ללא עלויות תיווך, אנו מקבלים אבקת חלבון המיוצרת מחלבון אמריקאי שהביאו עבורנו במיוחד כאן לישראל, בכדי שנוכל להנות מאבקת חלבון איכותית, כשרה, שאיננה מכילה חומרים משמרים, צבעי מאכל, תוספות סוכרים ונקיה מחלבון סויה.

 

 

אם המטרה שלכם בתור מפתחי גוף או מתאמנים קבועים הינה לעלות את מסת השריר שלכם תוך קבלת כמות גבוהה של חלבון מי גבינה טהור, נקי ואיכותי, אנו ממליצים לכם על אבקת החלבון אלפא. אבקת חלבון אלפא מכילה ריכוז גבוה של חלבון הנחשב לחלבון טהור. אם אתם מתאמנים באופן קבוע, משתתפים בתחרויות ומקפידים על תפריט תזונתי מאוזן המתאים לאופי האימון שלכם, אבקת אלפא היא האבקה המומלצת בשבילכם. אבקת חלבון אלפא כתוספת, לא רק תסייע לכם לעלות את מסת השריר תוך זמן לא רב, היא גם תמקסם את ההישגים שלכם.

 

יחד עם זאת, צריכה שלה תוביל לתהליכי התאוששות אופטימליים, אלו יאפשרו לכם להימנע מחוסר איזון ומפציעות ספורט. חלבון מי הגבינה של אלפא מיוצר בשיטה ייחודית. מנת הגשה של אלפא לאחר האימון, תסייע לגוף לבנות את שריריו מחדש ותמנע פירוק של מסת השריר. חלבון מי הגבינה אותו מכילה אלפא מאפשר לגוף לספוג את החלבון בצורה יעילה ולהתחיל מיד בתהליכי ההתאוששות והשיקום. החלבון בעל ערך ביולוגי גבוה כלומר גופכם מנצל את יתרונות החלבון במלואם. השיטה שעליה מתבססת אלפא הינה לשמור על מרכיבי האבקה כמה שיותר טבעיים מה שמאפשר לגוף להנות ממוצר סופר איכותי מבלי להתפשר על טעם, מרקם ואיכות. 

 

לצפיה במגוון אבקות החלבון הגדול והעשיר בישראל - לחץ כאן