אבקות החלבון משווקות בארץ מזה מספר שנים וכיום, הפופולריות שלהם יחסית גבוהה. רבים מאיתנו מכירים את אבקות החלבון באופן אישי ויודעים, כי הן מיוצרות בעיקר ממוצרי חלב. עם זאת, ישנם אנשים רבים כמונו, אשר נמנעים ממוצרי חלב ומעדיפים לדגול בדיאטה צמחית יותר, הדיאטה הטבעונית. כדי שגם אנחנו נוכל ליהנות מהיתרונות של אבקות החלבון, כיום מיוצרת אבקת חלבון צמחית על בסיס של סויה.

אבקת חלבון צמחית – יתרונות:

• אבקת חלבון צמחית היא טבעונית לחלוטין, ללא סוכרים, חומרים משמרים או צבעי מאכל.

• אבקת חלבון צמחית לא מכילה לקטוז.

• אבקת חלבון צמחית מסייעת לנו להגדיל את מסת השריר של גופנו.

• אבקת חלבון צמחית מסייעת להפחית נזקים לאחר האימון, על ידי הזנת השרירים בחלבונים.

• אבקת חלבון צמחית מסייעת לנו לשמור על אנרגיה וחוסן.


אבקת חלבון צמחית – מחיר:

מחירן של אבקות חלבון צמחיות נע בדרך-כלל בין 250 ₪ ועד ל- 400 ₪. המחיר משתנה לפי איכות המוצר, הרכיבים המצויים בו והאישורים והתקנים, בהם עומדת החברה. כאשר אנו פונים לרכוש אבקת חלבון צמחית, כדאי לבנו לברר אודות החברה ממנה אנו רוכשים את האבקה ואודות הרכיבים שהאבקה עצמה מכילה, כדי לאמוד את איכותה.

אבקת חלבון צמחית – אלפא :Nutri-D Vegan

חברת נוטרי-די היא חברת תוספי תזונה מוכרת, שבין היתר מייצרת גם אבקות חלבון איכותיות. אבקת חלבון צמחית של נוטרי-די מורכבת מפורמולה מיוחדת, המכילה ריכוז של 88% של חלבונים צמחיים, שיעשירו את גופנו בבריאות. היא נעימה לעיכול ואיננה מכבידה על גופנו.

אבקת החלבון של נוטרי-די, משלבת שלושה סוגים של חלבונים בין מרכיביה: חלבון הספירולינה, חלבון הסויה וחלבון האפונה. שלושתם מכילים חומצות אמינו חיוניות, שיסייעו לגופנו לפתח מסת שריר במהרה, להעלות במשקל ולהצליח לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר. אבקת החלבון הצמחית אף תורמת לתחושת שובע ממושכת.

אבקת החלבון הצמחית של חברת נוטרי-די, עומדת בכל האישורים והתקנים של משרד הבריאות ואיננה מכילה חומרים משמרים או צבעי מאכל.