אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

summer 2021 sale

אבקת חלבון קזאין אופטימום | Optimum Casein

חסר בארץ
חסר בארץ
חסר זמנית
שליח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
מבצעים והטבות
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כמות: 1.8 ק״ג

אבקת קזאין אופטימום גולד

ווי גולד קאזין אופטימום – ספיגה איטית לתוצאה מהירה

אבקת חלבון קאזין אופטימום שונה מאבקות חלבון אחרות משום שהיא מכילה 100% חלבון קזאין טהור. הקזאין הוא חלבון איכותי אשר מונע מצבים של פירוק והרס רקמות באופן בלתי רגיל. תהליך הפירוק של חלבון הקזאין, נמשך בין 6-9 שעות ע״י מעבר איטי במערכת העיכול ובכך מונע מתהליכים קטבוליים (מפרקי שריר) להתקיים בסוף האימון וממעיט ביצירתם בזמן האימון.

Teva bari Banner 700x409pix סל תוספי המשתלם6 1

יתרונותיה של אבקת חלבון קאזין אופטימום

מכילה 100% חלבון קאזין טהור אשר מסייע לגוף לייצור תהליכי בנייה ומונע תהליכי פירוק.

קאזין אופטימום מכילה את הריכוז הגבוה ביותר של חומצות אמינו מסוג BCAA.

קאזין אופטימום מאופיינת בטעם ובמרקם נפלאים.

קאזין אופטימום מכילה רק 2 גרם פחמימות למנת הגשה.

האבקה מיוצרת ע״י חברת אופטימום נוטרישין, בעלת ותק, ניסיון ושם עולמי שאינו מתפשר על איכות.

קאזין אופטימום בעלת תקן של מנהל המזון והתרופות האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל.

קאזין אופטימום מייעלת תהליכי העלאה של מסת שריר מבלי להעלות באחוזי השומן או במשקל הגוף בכך מאפשרת שליטה על רמת הפחמימות הנצרכת ביום.

מה ההבדל בין חלבוני מי הגבינה לחלבון הקזאין ומדוע הוא כל כך חשוב

חלבון מי הגבינה וחלבון האיזולט הם שני חלבונים פופולאריים בכל הנוגע לאבקות חלבון איכותיות. חלבונים אלה מאופיינים ברמת ספיגה גבוהה במיוחד. היתרון בכך הוא שהן מזרימות חומצות אמינו, במהרה לגוף שלנו בסוף האימון. זה הזמן, בו חלון ההזדמנויות שלנו נפתח ואנו יכולים להעלות את מסת השריר ולהפיק מאבקת החלבון את המרב.

כאשר אנו מבצעים אימון קשה ואינטנסיבי, תהליך הפירוק של השרירים והרקמות נמשך זמן רב ועל כן, חלבון מי הגבינה אינו מספיק למנוע את כל תהליך הפירוק. קאזין אופטימום מכיל 100% חלבון קאזין. החלבון באבקת אופטימום קאזין, מונע תהליכי פירוק והרס לאורך זמן ממושך.

תהליך הפירוק של חלבון הקזאין נמשך בין 6-9 שעות, עובר דרך מערכת העיכול, מזרים חומצות אמינו בצורה מבוקרת ע״י מנגנון איטי, מושהה לזרמי הדם ובכך למעשה מפחית ומונע מצבי פירוק והרס לרקמות השרירים לפני האימון, בזמן האימון, בתום האימון ואפילו בשנת הלילה. החלבון בקאזין אופטימום מגיע בצורתו הטבעית וכך, האנזימים המצויים במערכת העיכול יכולים לזהותו ומאפשרים לו להיספג בצורה מושלמת.

מתי כדאי לצרוך את אבקת חלבון קאזין אופטימום

בשונה מאבקות חלבון שאינן מכילות את חלבון הקזאין ומומלץ לצרוך אותן בעיקר לפני או אחרי אימון, את אבקת חלבון קאזין אופטימום מומלץ לצרוך לפני שהולכים לישון. בזמן שהגוף נמצא במנוחה אבסולוטית, כלומר כשאנחנו ישנים, הורמון הגדילה GH מופרש בכמות גדולה יותר מאשר במהלך היום.

בלילה תהליכי צמיחה, גדילה וחידוש של התאים והרקמות מתעצמים עד פי 3 מאשר ביום, והניצול של הפרשת הורמון הגדילה ע״י הגוף, גבוהה יותר. בלילה הגוף נמצא בצום, צריכה של קאזין אופטימום לפני השינה, מאפשרת לגוף לתחזק אותו לאורך כל הלילה ולוודא שמתקיימים בו הליכי בנייה ולא תהליכי פירוק.

בנוסף ניתן לצרוך את אופטימום קאזין לפני אימון, בכדי למנוע תהליכי פירוק בזמן האימון. חלבון הקזאין משתחרר בצורה איטית, מאוזנת ולאורך זמן ולכן הוא הטוב ביותר לצריכה לפני השינה.

מה היתרון של הגלוטמין באבקת קזאין אופטימום

גלוטמין בשילוב של 100% חלבון קאזין טהור מאפשרת להגן על הגוף מפני תהליכי מפרקי שריר.

הגלוטמין באבקת קאזין אופטימום מגיע בריכוזים גבוהים ועל כן הוא מגביר סנתוז חלבונים, מעלה את הפרשתו של הורמון הגדילה, נושא חנקת ומסייע לגוף להתאושש במהירות לאחר אימון אינטנסיבי. שימוש באבקת קאזין אופטימום בתוספת גלוטמין, מונעת מצב של הרס רקמות, פציעות ספורט ואימון יתר ותשמור על רמת גלוטמין מאוזנת בשרירים.

X
הבריאות שלך בידיים טובות