אומגה 3 אושן:המוצר האיכותי ביותר שקיים כיום בשוק

כולנו כבר מכירים את תוסף התזונה הפופולרי אומגה 3. מדובר למעשה בחומצת שומן אשר חיונית לגופנו, ולתפקודו התקין. לאומגה חשיבות רבה בכל הנוגע לשמירה על מבנה תקין של התאים בגופנו. כמו כן, היא יעילה בשמירה על תפקוד בריא של המוח, כלומר מונעת או מעכבת התנוונות.

את האומגה 3 ניתן לצרוך ממספר מקורות מזון, כגון דגים, אגוזי מלך, תרד, ועוד. אך כאשר מדובר בצריכה גובה של דגים, מתעוררת סכנה. דגים גדולים, כלומר דגי מעמקים, מכילים כמויות גדולות של כספית, מה שיכול לפגוע משמעותית בבריאות, למרות הערך המוסף של האומגה 3.

משרד הבריאות בישראל מזהיר כי ישנו זיהום במים כתוצאה של פסולת מהמפעלים. בעולם המערבי, מפעלים רבים שופכים את הפסולת שלהם ישירות אל תוך הים, וכתוצאה מכך המים הופכים מזוהמים ומסוכנים. התוצאה כי ששכבת המים העליונה עשירה ברעלים ובמתכות, מה שכמובן גם נספק בדגים אשר חיים בשכבה הזו של המים. מדובר לרוב בדגים גדולים, כאשר הקטנים שוחים בעמוקים ולכן לא סופגים רעלים.

כאן נכנסת לתמונה הקפסולה של אומגה 3. רוב קפסולות האומגה הקיימות בשוק מופקות מדגים אלו, ולכן גם במקרה זה תיתכן כמות גדולה של כספית, מה שכאמור לא בריא לגופנו ואף יכול לגרום להרעלה. חברות ספציפיות מתחייבות לעשות שימוש בדגים קטנים בלבד, מכיוון שהם אינם מכילים כספית ולכן יותר בריאים עבורנו.

תוסף אומגה 3


אומגה 3 אושן

חברת ״נוטרי די״ משווקת קפסולות של אומגה 3 ומתחייבת כי מדובר במוצר הטוב ביותר בשוק. הם מסבירים כי הם משתמשים בדגים קטנים בלבד. המשמעות היא שהאומגה 3 טהורה, ולא מכילה מתכות כבדות, או כספית. לכן השימוש יכול להיות יומיומי, ונטול סכנה. כמו כן, אומגה 3 אושן אינה מכילה חומרי טעם מלאכותיים, צבעי טעם מלאכותיים, חומרים משמרים, קלוטן, או לקטוז.

מדובר במרכיב קריטי וחלק חשוב מהסטנדרטים של החברה. אומגה 3 אושן היא הטהורה והנקייה ביותר, בזכות השימוש בדגים קטנים בלבד, אשר שוחים במים עמוקים ולכן לא סופגים את הרעלים הקיימים בים אל תוך גופם. כך ניתן להבטיח שנכניס לגופנו אומגה 3 בצורה הטובה והיעילה ביותר.

ההמלצה היא לצרוך עד כ-3 קפסולות ביום, יחד עם הארוחה.