הכורכומין הוא במקור החומר הפעיל של שורש הכורכום, המהווה תבלין צהוב וטעים, המוכר בעיקר במזרח הרחוק ובאפריקה וכיום, גם בעולם המערבי המתקדם. הוא נחשב לפתרון לקשת רחבה של בעיות בריאותיות, בעיקר בשל התפקיד העיקרי שלו – חיזוק המערכת החיסונית שלנו.


יתרונותיו של הכורכומין:
 

  • מחזק את מערכת החיסון שלנו – הכורכומין הוא נוגד חמצון אנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי ואנטי-פטרייתי, המסייע לנקות את גופנו ולשמור עליו מפני מזיקים.

  • שומר על כלי הדם – הכורכומין מסייע לנקות את כלי הדם שלנו מכולסטרול לא בריא, מאזן ואף מגביר את מחזור הדם ומונע היווצרות של קרישי דם.

  • מונע מחלות כרוניות – משום שהכורכומין הוא נוגע חמצון, הוא מסייע להתמודד עם מחלות שנגרמות עקב נזקי חמצון כגון אלצהיימר, פרקינסון ואפילו סרטן.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן 


איזה כורכומין הכי טוב?

כדי לענות על השאלה "איזה כורכומין הכי טוב",כדאי לנו, ראשית, לנסות להבין מה חשוב לדעת, טרם רכישה של כורכומין:

  • התווית – זוהי הדרך הפשוטה ביותר עבורנו לגלות את האמת על המוצר שלנו, בזכות הרכיבים המצוינים בה והכמות של כל כמוסה. עם זאת, כדאי לנו לבצע מחקר פרטי ומקיף, כדי לוודא שכל מה שכתוב על התווית הוא אכן אמת לאמיתה: הקפידו לקרוא גם את האותיות הקטנות ולבחון מהי כמות הכורכומין שבאמת מצויה בתוסף הזה. ככל שערך הכורכומין בתוסף יותר גבוה – כך תפיקו ממנו יותר.

  • היכן מיוצר הכורכומין – כאשר אנחנו הולכים לרכוש מוצר או מזמינים אותו דרך האינטרנט, מומלץ שנוודא כי התוסף נוצר במפעל חוקי, המפוקח על ידי משרד הבריאות, מאושר לפי כל התקנים הבינלאומיים ואכן מאמת את כל מה שכתוב על התווית של התוסף, ניתן לבחון זאת על ידי קריאה באתרים רבים ושיחה עם החברה עצמה באופן אישי (המספר של החברה תמיד מצוין באתר או על גבי התווית).

  • כשרות – גם אם אינכם שומרים כשרות, הכורכומין הינו חומר פעיל עדין מאוד, אשר זקוק לסביבה נקייה ובטוחה כדי לשגשג, בדומה לחומרי גלם כשרים. כאשר אנו רוכשים מוצר כשר, אנו מבטיחים לעצמנו כי קנינו מוצר נקי ואיכותי.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן