רבים מאיתנו שואפים לשפר את המראה החיצוני שלנו או פשוט לחזק את עצמנו מבחינה גופנית. אנו מביטים מטה ופשוט תוהים איך להגדיל את הידיים?

הדרך הנכונה והיעילה ביותר איך להגדיל את הידיים, היא לבצע פעילות גופנית, שתסייע לחזק את גופנו ולהגדיל את מסת השריר שלנו. עם זאת, כיום כולנו יודעים שפעילות גופנית לבד היא רק 50% מהתהליך.איך להגדיל את הידיים – קריטריונים:

מעבר לפעילות גופנית, עלינו להקפיד על עוד שלושה כללים פשוטים:

• תזונה נכונה – כדי להצליח ליהנות מיתרונותיו של הספורט, עלינו לחזק את גופנו בהתאם, בעיקר על ידי חלבונים וחומצות אמינו. חומצות אמינו הן מה שמסייע לבנות את החלבונים בגופנו. כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית, עלינו לצרוך בממוצע 1.2 גרם חלבון על כל קילו של משקל גופנו. בנוסף, מומלץ שנשלב בתזונה שלנו פחמימות, נוגדי חמצון, מינרלים וויטמינים, שיסייעו לשקם את גופנו ולייעל תהליכים גופניים נוספים, מעבר לתהליך איך להגדיל את הידיים.

• שינה ערבה – השרירים שלנו נבנים על ידי החלבונים בגופנו. פעילות גופנית או כל פעילות בעצם, קורעת את השרירים שלנו. בלילה, גופנו דואג להעשיר את השרירים שלנו בחלבונים, שבונים את השריר מחדש חזק יותר וגדול יותר. לכן, כדאי לנו להקפיד לישון בין שבע לתשע שעות בלילה.

• צריכת אבקות חלבון – אבקות חלבון הן אבקות המורכבות בעיקר ממיי גבינה, קזאין או סויה. האבקות הללו בעלות ריכוז גבוה מאוד של חומצות אמינו, אשר יסייעו להעלות בצורה יוצאת דופן את כמות החלבונים בגופנו. ככל שכמות החלבונים בגופנו תעלה, כך תהליך איך להגדיל את הידיים בגופנו יפעל בצורה אופטימלית יותר: גופנו יקבל יותר חלבונים שיזינו את השריר ויבנו אותו מחדש. על ידי כך, אף נפחית את כמות הנזקים או כאבים, מהם אנו נוטים לסבול לאחר אימונים. בנוסף, אנו נקבל יותר אנרגיה, שתאפשר לנו לעסוק בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית יותר.