דייט, ועוד דייט, ועוד דייט ועוד דייט… אז נכון חלקם מביאים לנו קשר נחמד וזורם שנמשך לעוד כמה דייטים אבל מי מאיתנו שנמצא בשוק הרווקים והרווקות ומנסה לדוג את דג הזהב הרבה פעמים חש ייאוש, תסכול ומתחיל לומר לעצמו משפטים כמו ״כנראה שאישאר לב״, מה אם לא אמצא את האחת בשבילי״ ו״ כל הגברים הטובים תפוסים כבר מזמן״. אז די! זה הזמן להפסיק עם הסיפורים, הקלישאות והאמירות החד משמעיות ואחת ולתמיד להבין איך אפשר להצליח בדייט. בפוסט הבא תקבלו כמה טיפים מעולים על מה לעשות בדייט ראשון ולא פחות חשוב- מה לא לעשות!

 

מהאינטרנט לפגישה בבר או בבית קפה

מצאתם מישהו או מישהי נחמד באתר היכרויות אליו אתם מנויים? מעולה! ההמלצה הינה לעבור כמה שיותר מהר לשיחה טלפונית ולהימנע מלהימרח בהתכתבויות שטחיות. המטרה שלכם בסיום השיחה הוא לקבוע לדייט ראשון כמה שיותר מהר. משיכת זמן יוצר מתח מיותר, ציפייה ופשוט אין בכך טעם. כך גם תדעו האם האדם אותו איתרתם באתר ההיכרויות באמת רציני ומוכן ללכת עם זה עוד צעד אחד קדימה. 

 

כתף ליד כתף

הרי גם ככה מדובר בהיכרות שהיא די טכנית, בעיקר כזו שמתחילה באינטרנט או באפליקציות. ישיבה בצורה שכזו, עדיף על הבר, כתף אל כתף מסייעת לרכך את הסיטואציה הדי קשוחה הזו ומאפשרת ליצור שיחה זורמת ונעימה לשני הצדדים.

 

את הקלפים, תשאירו לדייטים הבאים

דייט ראשון מטרתו לאפשר לכם להכיר אחד את השני. הקשיבו אחד לשני והימנעו מלהתפרץ לדברי השני או לדבר אך רק על עצמכם. נסו שלא להתחיל ולספר מה הסרט האהוב עלייך, איפה היית רוצה לבלות את ירח הדבש ואם את בקטע של חתונה בשישי בצהריים או חמישי בערב פשוט תזרמו. אחת הדרכים היותר טובות ליצור המשכיות עם מישהו או מישהי שמצאו חן בעיניכם היא על ידי יצירת סקרנות. הרעיון הוא להשאיר מלח ופלפל לפעמים הבאות ולא לתת את הכל כאן ועכשיו זה נכון גם לגבי הסקס. אם הדייט הראשון יסתיים בדירה שלו או שלך, הרסת הכל, גברים רוצים להרגיש שהם משיגים אותך ולכן התפקיד שלך הוא לתת להם לעבוד קשה מאוד על זה!. אז נכון, לפעמים זה מפתה לספר עוד ועוד, לפעמים גם יש משיכה מטורפת, אבל איפוק הוא שם המשחק להצלחה!.

 

בחרנו מקום ניטרלי, כזה ששניכם תוכלו להגיע אליו בכוחות עצמכם ולא משדר איזה סטטוס מסוים של רווקים, צעירים או נשואים, בית קפה או בר יין נחמד זו תמיד אופציה נפלאה וזורמת לדייט ראשון.

 

ומה לגבי החשבון?

כן! הגבר תמיד חייב לשלם בדייט הראשון, אין מה לעשות אלו הם החוקים וגברים שלא מבינים את זה, צפויים לעבור עוד דרך ארוכה בעולם הדייטים. אם את ממש פמיניסטית ולא מסכימה עם זה, עיקרון ה״חצי חצי״ יכול לעבוד אבל ברצינות? כל אחד יכול לעמוד בשתי כוסות יין או שתי צ’אי לאטה עם עוגה אז תתקדמו, תחליקו זה ממש יקל על העניין. מי יוזם ביום שאחרי? הגבר! גבר שירצה אותך ממש לא מתכוון לוותר עלייך כל כך בקלות במיוחד בעולם שכל כך קשה למצוא בו זוגיות מוצלחת ולכן תני לו תזמן שלו, אם זה זה, הוא יעשה את מה שצריך לעשות.