לא בכל יום ולא כולם מסוגלים להרים את עצמם ולהגיע לחדר הכושר לאימון משקולות או אימון אירובי או זומבה סוחף. כל יום מאופיין בדרמות אחרות, כולנו מתמרנים בין הבית לבין העבודה ולפעמים מתקשים למצוא זמן לבצע פעילות גופנית. אז הנה כמה  דרכים שיעזרו לכם לשרוף יותר קלוריות בבית.

 

פינת כושר ביתית

בכמה עשרות שקלים, אתם יכולים לארגן לעצמכם פינת כושר ביתית מקצועית. התחילו בכמה מוצרים בסיסיים: מזרן טוב, גומיה, כדור גומי ושתי משקולות. עם הזמן תוכלו להוסיף מוצרים נוספים לשיפור היציבה ולעבודת כוח. הרשת מלאה באינספור תרגילים שיכולים לעזור לכם לחזק את הגוף. ככל שתעבדו יותר על בניית מסת שריר, כך שריפת הקלוריות בזמן מנוחה תעלה ותוכלו לראות תוצאות תוך זמן קצר יותר.

 

צופים בטלוויזיה - רק לא על הספה

במקום לשבת על הספה עצמה, שבו על כדור גומי או על מזרון בישיבה זקופה. גם אם לא תצפו בכל הפרק בצורה כזו, עדיין העבודה על שרירי הליבה תחזק את הגוף ותסייע להגביר את שריפת הקלוריות היומית שלכם.


ליפו מקס - שורף שומן טבעי המסייע לשרוף יותר קלוריות

ניתן לשלב כחלק מתהליך הירידה במשקל, בניית מסת שריר רזה ושריפת השומנים את תוסף ליפו מקס. מדובר בתוסף תזונה 100% טבעי המסייע בתהליך האצת שריפת השומנים והקלוריות ומעודד ירידה הדרגתית במשקל. שילוב בין חומצת שומן מסוג CLA, קפאין, תמציות תה ירוק וצמח הגווארנה מספקים לגוף נוגדי חמצון המסייעים בנטרול תנועת הרדיקלים החופשיים, תורמים לעבודה טובה יותר של מערכת העיכול, תומכים בתהליך הירידה במשקל ומסייעים למנוע הצטברות של שומנים בגוף. הליפו מקס הינו תוסף תזונה 100% טבעי, בטוח לשימוש ומאושר על ידי משרד הבריאות. התוסף מיוצר על ידי חברת נוטרי די - מותג מוביל לייצור תוספי תזונה עבור ספורטאים ומפתחי גוף.

 

רדו במדרגות ולא במעלית

יש כל מיני פעולות פשוטות שאפשר לעשות בבית או במשרד וכך להגדיל את שריפת הקלוריות היומית. למשל ירידה במדרגות היא דרך מצוינת לעבוד ולהפעיל את שרירי הרגליים ולשרוף יותר קלוריות. ניתן גם לחנות את הרכב מעט יותר רחוק וללכת את המרחק הזה ברגל, לקום רבע שעה יותר מוקדם ולעשות הליכה קצרה לשאוף אוויר, זה לא רק ישרוף יותר קלוריות, אלא גם יגרום לכם להתחיל את היום בצורה הרבה יותר טובה, נעימה, נינוחה ורגועה.

Super Food Diet Banner new1