קלוריות - אותו מושג בו אנו מתעסקים כמעט בכל יום - כמה להכניס, כמה להוציא, איך מחשבים כמה קלוריות בכל דבר שאנחנו אוכלים והאם זה בכלל הכרחי, איך לשרוף קלוריות מהר יותר… כדי לענות על כל השאלות הללו, חשוב קודם כל להבין מהי בכלל קלוריה.

 

קלוריה היא בעצם יחידה של אנרגיה שלוקחת את הכוח שלה ממזון אותו הגוף צורך. כדי שהגוף שלנו יוכל לתפקד הוא זקוק לקלוריות כלומר לאנרגיה.

 

 

כיצד להפוך את המזון לאנרגיה?

 

 

תהליך העיכול מתבצע בעזרתה של מערכת העיכול ומערכת חילוף החומרים שלמעשה הופכים את המזון שאנחנו צורכים כלומר את הקלוריות לאנרגיה, לדלק וזה בעצם תהליך המכונה שריפה קלורית. ממחקרים עולה כי ככל שהגוף שלנו יותר כבד כלומר שוקל יותר, הוא שורף יותר קלוריות במהלך ביצוע פעילות גופנית, זאת משום שהוא צריך יותר אנרגיה בכדי מצד אחד לבצע את הפעילות ומצד שני לשאת את המשקל.

 

זו גם הסיבה שגברים שורפים יותר קלוריות מנשים, שכן מלכתחילה מסת הגוף שלהם גבוהה יותר.

בכדי שנוכל לשרוף יותר קלוריות ומהר יותר, יש להתייחס לכמה מרכיבים חשובים:

 

1.      עוצמת הפעילות - ככל שהפעילות שאנו עושים יותר אינטנסיבית כלומר קשה יותר כלומר הדופק שלנו עולה יותר, כך נשרוף
         יותר קלוריות. כאן גם יש להתייחס למיקום. כלומר אם נרוץ על חול למשל, רמת הקושי תעלה בהשוואה לאם נרוץ על
         אספלט.

2.      כמה אנחנו שוקלים - כאמור, ככל שאנו שוקלים יותר, כך הגוף שלנו ישרוף יותר קלוריות.

3.      נפח וזמן - ככל שזמן הפעילות ממושך יותר, נשרוף יותר קלוריות.

4.      כושר גופני - ככל שרמת הכושר הגופני שלנו גבוהה יותר, נשרוף פחות קלוריות.

 

בכדי לשרוף יותר קלוריות, עלינו להתייחס לכל המרכיבים הללו ולהגדיר את המטרות שלנו כלומר להבין כמה קילוגרמים אנו רוצים להוריד. בנוסף, בכדי שנוכל לשרוף יותר קלוריות בזמן מנוחה ובזמן מאמץ, עלינו להגדיל את צריכת החלבונים שלנו במהלך היום, להפחית בכמות הפחמימות, לשלב עם האימונים האירוביים גם אימוני כוח במטרה לבנות מסת שריר רזה ולשים לב מה אנחנו אוכלים.

 

איך לשרוף יותר קלוריות - ליפו מקס

 

 

בנוסף לשמירה על תזונה מאוזנת, פעילות גופנית, הקפדה על שינה ועל שאר המרכיבים המסייעים בהאצת תהליך שריפת הקלוריות, ניתן לשלב את תוסף התזונה - ליפו מקס. הליפו מקס הינה פורמולה המשלבת חומצת שומן מסוג CLA.

 

חומצת השומן הזו, אותה הגוף לא יודע לייצר בעצמו יודעת להמיר את השומנים שנמצאים בדם ולהעביר אותם אל התאים מה שבעצם עוזר לנו להאיץ את תהליך שריפת הקלוריות. כך הגוף לומד איך לנצל את האנרגיה לה הוא זקוק ממקור של שומן מה שעוזר לנו בתהליך הירידה במשקל, מאיץ את תהליך שריפת השומנים ומעודד את תהליך בניית מסת השריר. הליפו מקס הינה פורמולה ייחודית המאושרת לשיווק על ידי משרד הבריאות, מכילה רכיבים טבעיים בלבד ומשלבת גם תמציות תה ירוק, תמציות של פרי הגווארנה וקפאין במינון אופטימלי במטרה לאפשר תנועה מוגברת של מערכת העיכול המסייעת גם היא בתהליך הירידה במשקל. 

Super Food Diet Banner new1