אולי מדובר באחת השאלות הנפוצות ביותר בתחום התזונה, הכושר והבריאות: איך לשרוף שומן - שאלת מליון הדולר. אז יש המון אנשים, שמנסים כל מיני טכניקות ושיטות שיסייעו להם להגביר את תהליך שריפת השומן. חלקנו מקזזים את השומנים והפחמימות מהתפריט, אחרים מחליטים שהם מצטרפים לקבוצת ריצה והמטרה שלהם זה לרוץ מרתון, יש כאלה שנרשמים לתוכנית הרזיה ויש גם את אלו שנעזרים בכל מיני סוגים של תוספי תזונה. אבל מה עם לשלב? מה עם להגדיל מסת שריר ולהוריד אחוזי שומן בו זמנית?

איך עושים את זה?

  1. אכילה ניטרלית של קלוריות במהלך השבוע - מה זה בעצם אומר? נניח שאדם ממוצע צורך 2,000 קלוריות, בכל יום, מדובר בסך הכל של 14,000 קלוריות לאורך כל השבוע. לעומת זאת, אם נקפיד בימים שאנחנו לא מתאמנים ולא מבצעים אימון כוח פחות קלוריות ממה שאנחנו אמורים לאכול בדרך כלל כאשר התפריט שלנו יתמקד בחלבונים ושומנים בלבד. בימים שאנחנו כן מבצעים אימון כוח, נקפיד להשלים את כל הקלוריות שהכנסנו כאשר נתמקד בצריכה קלורית בעיקר מפחמימות, אותן הגוף מפרק מהר וביעילות מיד אחרי האימון. למעשה, בצורה כזו, בימים שאנחנו לא מתאמנים, אנחנו מספקים לגוף שלנו שומן וחלבון, הגוף מתאמץ מאוד לפרק את שני אבות המזון הללו מה שמעודד שריפת שומן בזמן מנוחה ובימים שאנחנו כן מבצעים אימון כוח, הקלוריות שאנו צורכים הולכות נטו לתהליך של בניית מסת שריר. כידוע, ככל שמסת השריר שלנו גבוהה יותר, כך הגוף שורף יותר קלוריות בזמן מנוחה. כמובן שכשאנחנו אומרים פחמימות אנחנו מתכוונים לפחמימות מורכבות כמו אורז, פסטה, לחם, אפשר גם פחמימות מורכבות מלאות ואנחנו לא מתכוונים לבצקים מתוקים, מאפים, חטיפים ומשקאות ממותקים - אלו עתירים בסוכרים ואינם יסייעו לנו בתהליך בניית מסת השריר וחיטוב הגוף.

  2. פעילות גופנית - יש אנשים שמנסים לבנות מסת שריר ולהוריד את אחוזי השומן שלהם רק על ידי ביצוע פעילות אירובית וזו טעות. זה נכון שפעילות אירובית עוזרת לנו לשרוף את הקלוריות המיותרות ותורמת לתהליך הירידה במשקל, אך אם לא נשלב פעילות כוח ולא נבנה מסת שריר מצד אחד לא נשיג את המראה החטוב שאנחנו מחפשים ומצד שני לא נגדיל את קצב שריפת השומנים בזמן מנוחה. לכן חשוב לשלב פעילות גופנית אירובית מתונה לצד פעילות כוח בה אנו עובדים בכל פעם על קבוצת שרירים אחרת. אם אתם לא מעוניינים בהרמת משקולות, ניתן לשלב קשת רחבה של תרגילי התנגדות כמו סקווטים, שכיבות סמיכה, כפיפות בטן, מכרעים…הרשת החברתית יוטיוב עמוס בסרטונים, טיפים ועצות מעולות לתהליך חיטוב ובניית מסת שריר.

  3. תוספי תזונה - שורף השומן שכבש את ישראל - הליפו מקס - מומלץ לשלב עם הפעילות הגופנית ועם תכנית התזונה החדשה שלנו את תוסף הליפו מקס - שורף שומן 100% טבעי המסייע בתהליך שריפת השומנים, מעודד פעילות מוגברת של מערכת העיכול ומייעל את תהליך הירידה במשקל. היתרון של הליפו מקס על פני מוצרים אחרים הוא בכך שהוא מיוצר אך ורק מרכיבים טבעיים. הליפו מקס משלב חומצת שומן מסוג CLA המסייעת לבלום את המעבר של השומנים אל תוך התאים וכך מאפשרת לגוף לנצל את השומנים למטרות של אנרגיה. בנוסף, הפורמולה משלבת רכיבים נוספים כמו תמציות תה ירוק, קפאין, תמציות של פרי הגווארנה אשר מסייעים גם הם להאיץ את תהליך שריפת השומן בזמן מנוחה.


Super Food Diet Banner new1