אימון כושר אישי הוא בדרך-כלל אימון פרטי, אחד-על-אחד, בינינו ובין מאמן כושר אישי. אנו יכולים לבצע אימון כושר אישי במכון כושר או להזמין מאמן כושר אישי לביתנו. אימון כושר אישי מסייע לנו לזהות את האימון המתאים עבורנו ביותר, כך שנוכל לבצע פעילות גופנית על בסיס קבוע ונכון, שיוביל לתוצאות חיוביות.


כדאי לנו לפנות אימון כושר אישי:

• שינוי אורח-חיים חיובי – רבים מאיתנו ודאי לא נהנים מפעילות גופנית עדיין, לכן עד היום לא עסקנו בפעילות גופנית מרובה. התעמלות מסייעת לייעל את תהליכי העיכול וניקוי הרעלים שלנו. היא אף תורמת לניקוי מחזור הדם שלנו, תהליכי שריפת השומנים שלנו ומשפרת את מצב הרוח שלנו, על ידי הפרשת מוליכים עצביים כגון הסרוטונין והדופמין. אימון כושר אישי יכריח אותנו לבצע פעילות גופנית, שכן איננו יכולים להימנע מאימון אישי.

• שיפור המצב הבריאותי שלנו – מעבר ליתרונות הכלליים של הפעילות הגופנית, אם אנו סובלים מתופעות כגון הפרעות קשב וריכוז, סוכרת, הצטברות שומנים בדם, לחץ דם גבוה ועוד, פעילות גופנית יכולה לסייע לנו להתמודד עמן באופן אפקטיבי יותר ואפילו לתרום להחלמתנו בחלק מהמחלות, כל עוד אנו מתחזקים את הפעילות הגופנית שאנו מבצעים בתזונה נכונה ואנו בשלבים הראשונים של המחלה.

• ייעול אופן הביצוע שלנו – פעמים רבות, כאשר אנו נרשמים למכוני כושר או שיעורים ספורטיביים שונים, אנו מרגישים כי איננו מבצעים את התרגילים נכון ובשל חוסר תשומת לב – פשוט מוותרים. אימון כושר אישי הוא אימון פרטי ולכן, "כל הזרקורים עלינו": אנו יכולים להיוועץ במאמן הכושר האישי שלנו באופן הביצוע של כל תרגיל שאנו רוצים. הוא בעצמו ודאי יכווין אותנו לתרגילים שיתאימו למטרות האינדיבידואליות שלנו וילמד אותנו לבצע אותם, בצורה הנכונה ביותר. על די כך, נמטב את היתרונות שנפיק מכל תרגיל ונמנע מפציעות או כאבים, שעלולים להיגרם עקב תרגול לא נכון.