אימון לירידה במשקל הוא אימון ארוך טווח, אשר דורש מאיתנו השקעה של לפחות 3-4 פעמים בשבוע, כדי שנוכל ליהנות מתוצאות חיוביות.
לצד אימון לירידה במשקל, כדאי לנו להקפיד על תזונה נכונה ושינה מאוזנת, שיסייעו לחזק את גופנו כך שנוכל לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר ויותר ונימנע מפגיעה בגופנו, עקב מתן עומס גופני שאיננו יכול לעמוד בו.


דוגמא של אימון לירידה במשקל:

• סקוואט וקפיצה – נעמוד בנקודה מסוימת לאורך המזרן שלנו ונבצע כריעה. לאחר מכן, נתרומם ממנה בקפיצה ונבצע קפיצה נוספת, כך שננחת בצד השני של המזרן. נחזור על התרגיל במשך כשני סטים, הכוללים עשר חזרות. אם אנו רוצים להקשות את התרגיל, לפני הקפיצה אנו יכולים לרדת לתנוחת שכיבת סמיכה ולבצע אחת לשם ייעול אימון לירידה במשקל.

• רגליים בתנועה – נשכב על המזרן, ישרים ומתוחים ונרים את רגל שמאל באוויר. נחליף אותה ברגל ימין וכן הלאה, במשך דקה שלמה. נזכור להכניס את הבטן כדי להצליח ולמטב אימון לירידה במשקל.


כדורי הרזיה טבעיים שייעלו אימון לירידה במשקל:


• פורסקולין – זהו תוסף תזונה המורכב מצמח מרפא שמקורו באזור הודו. הוא מתמקד בעיקר בירידה במשקל, יחד עם אימון לירידה במשקל: הוא מכיל רכיבים המעודדים את תהליך שריפת השומנים של גופנו, מייעל את תהליך העיכול שלנו, מכיל סיבים תזונתיים שתורמים להפחתת תחושת השובע שלנו ואף את אצת הספירולינה הנחשבת למזון-על אמיתי – אצה כחולה-ירקרקה, בעלת ערך תזונתי מרקיע שחקים.

• ליפו-מקס – תוסף תזונה איכותי המורכב מתמציות צמחיות בלבד. מטרתו של הליפו-מקס היא לסייע ולמנוע מגופנו לאגור שומנים, כך שיישרפו מיד כאנרגיה. הוא אף מגביר את יכולות שריפת השומנים של גופנו, בזכות פעילותן של חומצות שומן בריאות כגון אומגה 3 או חומצה לינולאית.
בנוסף, הליפו-מקס מכיל תמציות של קפאין ושל פרי הגוארנה, אשר מסייעות לתרום לגופנו אנרגיה נוספת, שנוכל לנצל לשם המטרה – אימון לירידה במשקל.