שורש כורכום טרי הוא שורש כתום בעל טעם ייחודי. אנו בדרך כלל מכירים את התבלין מעולם המטבח, בו המרוקאים, ההודים והסינים משתמשים בכורכום לשם תבלון המזון שלהם. 

רפואת המזרח נעזרה בשורש הכורכום מזה שנים רבות, גם לטיפול במחלות רבות כגון בעיות עיכול שונות, מחלות כבד ואפילו פצעים ונגעים בעור.

איפה קונים שורש כורכום טרי – הייחוד של הכורכום:

כאשר אנו שואלים את עצמנו איפה קונים שורש כורכום טרי, ראשית עלינו לשאול את עצמנו מדוע אנו רוצים את שורש הכורכום – האם הסיבה לשאלה היא תזונתית או בריאותית?
איפה קונים שורש כורכום טרי? אולי אנחנו צריכים לשאול על כורכומין קודם?
הכורכומין הוא הייחוד של הכורכום – החומר הפעיל שלו, אשר עשיר בשלל נוגדי חמצון. הוא ידוע כאנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי ואנטי-פטרייתי. הוא מסייע לגופנו להתגבר על מחלות רבות, מאט את תהליך ההזדקנות שלנו ומגונן על האיברים החיוניים של גופנו, כגון הלב, כלי הדם והכבד.
החומר הפעיל של הפלפל, פפרין, מסייע להגביר את הפעילות של הכורכומין בגופנו.


איפה קונים שורש כורכום טרי – כורכום או כורכומין - זו השאלה:

הכורכומין מעניק לכורכום את צבעו הצהוב ואת סגולות המרפא שלו. כמובן שאם אנו אוכלים כורכום, אנו אוכלים גם כורכומין. עם זאת, מהי כמות הכורכומין בשורש הכורכום וכמה ממנו אנו באמת מצליחים לספוג?

ניתן להשוות את המצב לאכילת גזר: כאשר אנו אוכלים גזר, אנו יודעים כי הוא מאוד עשיר בוויטמין A, לכן אנו מקבלים אספקה טובה שלו. עם זאת, בנוסף לוויטמין A הגזר מכיל רכיבים נוספים, אשר מעפילים על ויטמין A ואף מקשים את תהליך העיכול שלו בגוף, באותה עת.

תוסף תזונה של כורכומין מכיל כמויות גבוהות של החומר הפעיל, לכן נפיק ממנו יותר תועלת, לעומת אכילת שורש כורכום טרי. בנוסף, כל תוספי התזונה של הכורכומין מועשרים בחומר שיגביר את איכות הפעילות של הכורכומין בגופנו, כמו הפפרין.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן