אסטקסנטין הוא נוגד חמצון איתן, אשר מסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו, לייעל את תהליך העיכול בגופנו, להאט את תהליך ההזדקנות שלנו, לתרום לניקוי מחזור הדם שלנו ולמטב קשת רחבה של תהליכים בגופנו.

עד ל"מהפכה הבריאותית", עיקר האוכלוסייה הישראלית דגלה בתזונה מערבית לקויה, מחסור בפעילות גופנית ושהות בחוץ עד השעות הקטנות של הלילה. בשנים האחרונות, למדנו כי תזונה נכונה, פעילות גופנית ושינה מרובה הם קריטיים, כדי לסייע לנו לשמר אורח חיים ברמה גבוהה, גם לעת זקנה. אך רבים מאיתנו כבר סובלים כיום מחסכים ותופעות בריאותיות, אשר אנו שואפים לטהר מחיינו. כדי להצליח ולהתמודד עם קשיים בריאותיים ולהצליח לשוב לנתיב בריאותי מאוזן, כדאי לנו לשלב בחיינו נוגדי חמצון, כגון אסטקסנטין טבעי.אסטקסנטין טבעי – נוגדי חמצון נגד רדיקלים חופשיים:

רדיקלים חופשיים נוצרים עקב תהליך חמצון היתר של גופנו: כאשר אנו מבצעים פעילות פיזית או פוגעים בגופנו (מעשנים, אוכלים מזון לא בריא, שותים אלכוהול), אנו מביאים לרמות גבוהות מדי של חמצן בגופנו. התופעה מובילה לתהליך שבו מולקולות בגופנו מאבדות לפחות אלקטרון אחד, מחוץ למבנה האטומי שלהן.

כאשר מולקולה היא חסרת אלקטרון, היא נכנסת למצב של פניקה, לכן היא "גונבת" אלקטרון ממולקולה שכנה לה. המולקולות ממשיכות להילחם אחת בשנייה עבור אלקטרונים. התופעה מובילה לשרשרת של תגובות כימיות שאינן בריאות לגופנו, כולל התפשטות של חמצון יתר בתאים של גופנו.

ללא שליטה או טיפול, תופעת הרדיקלים החופשיים עשויה להוביל למחלות כגון סרטן, אלצהיימר או פרקינסון.

אסטקסנטין טבעי הוא נוגד חמצון מיני רבים, המסייע להתמודד עם התופעה המרתיעה. המבנה של אסטקסנטין טבעי הוא של אלקטרון יחיד כלומר, הוא יכול לפצות על החסך של המולקולות ולהשלים להן את האלקטרון החסר. משום שהם מורכבים מאלקטרון אחד בלבד, הם לא מוסיפים לתופעת חמצון היתר או מובילים לתגובה כימית חדשה, הם פשוט תורמים להתמודדות יעילה עם תופעה מסוכנת.

יש לציין כי נוגדי החמצון כגון אסטקסנטין טבעי הם הלוחמים העיקריים נגד התופעה ולכן, אם אנו חפצים בהגנה, כדאי לנו לשלב אותם בחיינו. 


להזמנה ישירה של אסטקסנטין - לחצו כאן