אסטקסנטין הוא נוגד חמצון איתן, ממשפחת הקרוטנואידים. נוגדי חמצון הם הרכבים של אלקטרון יחיד, המסייעים לנו לייעל תהליכים רבים בגופנו ומגנים עלינו מקשת רחבה של תופעות, כגון תופעת הרדיקלים החופשיים. נוגדי חמצון רבים כדון אסטקסנטין לעור, אף מסייעים לחזק את המערכת החיסונית שלנו, לשמור על בריאות הלב וכלי הדם שלנו, לייעל את תהליך העיכול ותהליך הניקיון הכולל של הגוף שלנו מרעלים.

אסטקסנטין לעור – יתרונות:

• תורם לשיפור תפקוד מיני גברי - מחקר משנת 2003 ומחקר משנת 2005 שנערך בבלגיה בשנת 2005, שניהם מצאו כי אסטקסנטין לעור מסייע לשפר את התפקוד, תהליך הייצור, הכמות והניידות של הזרע של הגבר, גם אם הגבר הציג סימנים של ירידה ביכולת הפריון בעבר.

• משפר את הראייה שלנו - אסטקסנטין לעור הוא קרוטנואיד, כאשר קרוטנואידים רבים דומים מאוד לוויטמין A; ויטמין אשר ידוע בסגולות המרפא שלו לעיניים שלנו. בדומה לוויטמין A, גם אסטקסנטין לעור מסייע לנקות את סביבת העין שלנו, להגן על העיניים מפני זיהומים או נגעים, מעניק לחות לעיניים ומסייע למנוע תופעות לא נעימות כגון קטרקט, ניוון מקולרי ועוד.


אסטקסנטין לעור - תורם לשימור ושיפור מראה העור שלנו:

אסטקסנטין לעור, בדומה לנוגדי חמצון רבים, מסייע להאיץ את תהליך החידוש התאי שלנו: במהלכו, תאים חדשים של עור נוצרים ומחליפים תאי עור ישנים, שנופלים מאיתנו ומתים. ככל שאנו מחליפים את תאי העור שלנו במהירות גבוהה יותר, כך העור שלנו נראה צעיר, בוהק וחזק יותר. אסטקסנטין לעור אף מסייע לנו להגן על העור שלנו מפני נזקי השמש, על ידי עיכוב הפרשת החלבון IL-6.

מחקר שנערך ביפן בשנת 2012 הוכיח כי שימוש אסטקסנטין לעור במריחה או בנטילה אוראלית, מסייע להפחית משמעותית מראה של קמטים, כתמי שמש, כתמי זקנה ואף תורם לשימור הלחות בעור שלנו.


להזמנה ישירה של אסטקסנטין - לחצו כאן