אסטקסנטין הוא נוגד חמצון שמקורו בעיקר מהים. אסטקסנטין מינון הוא ממשפחת הקרוטנואידים – משפחה של נוגדי חמצון, שניתן לזהות לפי הצבעים שלה, שנעים בין צהוב לאדום. ניתן לדעת כי יש אסטקסנטין מינון במזון, אם הוא צבוע בצבע הוורוד, כגון סלמון או פירות ים רבים.

ישנן משפחות רבות של נוגדי חמצון, שמטרתם העיקרית היא לסייע לגופנו להתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים.


אסטקסנטין מינון – יתרונות:

• מסייע לשמר את בריאות הלב וכלי הדם שלנו – קיימת טענה כי אסטקסנטין מינון, בדומה לנוגדי חמצון רבים, מסייע לנקות את כלי הדם שלנו מכולסטרול לא בריא, הצטברויות של סוכרים ושמנים בכלי הדם ותורם למניעה של חמצון יתר של הכולסטרול במחזור הדם שלנו – גורם עיקרי למחלות לב. מחקר משנת 2006 אשר נערך ביפן, בחן את ההשפעות של אסטקסנטין מינון על לחץ דם גבוה והציג ראיות כי אסטקסנטין מינון מסייע לחזק ולעבות את העורקים שלנו. על ידי כך, אסטקסנטין מינון תורם לשימור מחזור דם יציב.

• משפר את התפקוד הספורטיבי שלנו – כאשר אנו מתעמלים, אנו גורמים לתופעת חמצון יתר בגוף שלנו, שיוצרת את הרדיקלים החופשיים – תאים בגופנו שחסרים להם אלקטרונים. אסטקסנטין מינון מסייע להפחית נזקים כאלו לאחר האימון, על ידי השבת האלקטרונים הללו לתאים.


אסטקסנטין מינון:

אסטקסנטין מינון נקבע לפי משתנים אינדיבידואליים רבים כגון הגיל שלנו, המצב הבריאותי הנוכחי שלנו, האופן שבו אנו מתנהלים בחיי היומיום ועוד. מסיבה זו, לא פשוט לקבוע מינון מדויק של אסטקסנטין מינון. עד כה, מחקרים קבעו כי מינון של בין 4 מ"ג ל- 40 מ"ג ביום, במשך 12 שבועות, הוא בטוח יחסית.

כדי להיות בטוחים, כדאי לנו להיוועץ ברופא או בנטורופת בנושא, במיוחד אם אנו סובלים מתופעה רפואית מסוימת ו/או נוטלים תרופות ותוספי תזונה נוספים.


להזמנה ישירה של אסטקסנטין - לחצו כאן