גוג׳י ברי הוא סוג של תות, עשיר ברכיבים תזונתיים חיוניים, מסייע למנוע מחלות ונחשב לאחד המזונות החזקים ברמת נוגדי החמצון שלו. בזמן הנקה חשוב לשמור על תזונה נכונה, משום שמה שאנו מכניסות לגוף משפיע על ייצורו של חלב האם ובכך גם על התינוק ועל התפתחותו. בנוסף עלולים להיווצר חסרים תזונתיים בגוף בשלב ההנקה. צריכה של תותי גוג׳י ברי בהנקה יספקו לגופך את כל הוויטמינים והמינרלים שהוא צריך על מנת שלא ייוצר מצב של מחסור גופני.

 

 

מה מכיל גוג׳י ברי שתורם לחלב האם?

 

שילוב של תותי הגוג׳י ברי הן בזמן הנקה והן בתפריט היומיומי תשמור על הגוף חיוני, תאט תהליכי הזדקנות, תעשיר את חלב האם בוויטמינים ומינרלים ותאזן אותך מבחינה אנרגטית ובריאותית.

 

1) ויטמין C - גוג׳י ברי בשלב ההנקה מעניק כמות גבוהה של ויטמין C אשר מחזק המערכת החיסונית של התינוק וחשוב ליצירה של רקמות יציבות.

 

2) ויטמין B6 - ויטמין זה מייצר תאי דם אדומים ולוקח חלק בבניית מערכת העצבים של התינוק. כמו כן, ויטמין B6 אותו מכילים תותי גוג׳י ברי, יעזרו לתינוק לפרק את החלבון שמכיל חלב האם בשלב ההנקה.

 

3) בטא קרוטן - מסייע לפתח את הראייה ולוקח חלק חשוב בהתפתחות הרקמות של התינוק. צריכה של גוג׳י ברי בהנקה תספק לאימא נוגד חמצון חשוב ולתינוק מקור השומר על מערכת העיכול ומונע דלקות שתן.

 

4) מגנזיום- המגנזיום חשוב לפעילות תקינה של כלי הדם, שריר הלב ומערכת העצבים. כמות קטנה של גוג׳י ברי יספקו בהנקה את כמות המגנזיום האופטימאלית לאימא ולתינוק.

 

5) ברזל - ברזל הוא המינרל החשוב ביותר בגוף האישה כאשר היא נמצאת בשלב ההנקה שלה. נשים רבות הנמצאות בתהליך הריוני עד לשלב שאחרי ההנקה עלולות לפתח מצב של אנמיה ממחסור בברזל. צריכה של גוג׳י ברי בהיריון ובהנקה תייצר המוגלובין ברמה אופטימאלית, תסייע לעובר לעלות במשקל ולמנוע מהאם להגיע למצב של אנמיה.

 

6) סידן- הסידן חשוב גם לאימא וגם לתינוק. הסידן שומר על חוזק העצמות ועל צפיפות, אחראי על תפקוד תקין של השרירים ושל מערכת העצבים וחשוב לתהליך של קרישת הדם. סידן מצוי בגוג׳י ברי ברמה גבוהה. מומלץ לצרוך גוג׳י ברי בשלב ההנקה בכדי לספק לתינוק את רמת הסידן אליה הוא זקוק.


להזמנה ישירה של כמוסות גוג'י ברי - לחצו כאן