הפרי הפופולארי שכולם מדברים עליו בזמן האחרון עונה לשם גוג'י ברי ונחשב לאחד ממזונות הסופר פוד המופלאים. גוג'י ברי מכיל חלבון מלא, חומצות אמינו חיוניות, מינרלים וויטמינים רבים אשר מאזנים, מחזקים את המערכות השונות בגוף, משפרים את ההרגשה הכללית ומעלים את מצב הרוח. מחקרים מראים שתותי גוג'י ברי מסייעים למנוע מחלות רבות ומשפרים מצבים של תופעות לוואי. בנוסף תותי גוג'י ברי מסייעים להוריד במשקל הגוף, לשמור על משקל תקין ומאוזן ומפחיתים את תחושת הרעב.

כיצד גוג'י בריא מסייע להורדה במשקל?

 

כאשר אנו נמצאים תחת תפריט דיאטה קפדני לעיתים הדבר יכול לבוא לידי ביטוי במחסור של ויטמינים ומינרלים שונים משום שאנו נמנעים לאכול מזונות רבים. גוג'י ברי מסייע להורדה במשקל ומחזיר לגוף את הוויטמינים והמינרלים שהוא זקוק להם.

 

צריכה קבועה של גוג'י ברי במהלך דיאטה גוג'י ברי מאיץ את תהליך חילוף החומרים ומסייע לחיזוק ולשמירה על מערכת עיכול תקינה ויציבה. כמו כן, קיימים אנשים רבים הסובלים מחוסר יכולת של הגוף לאזן את רמות הסוכרים בדם ובכך לעיתים גם מעלייה ברמת הכולסטרול בדם ומעודף של שומנים. גוג'י ברי מפחית את משקל הגוף ע״י שליטה בתופעות אלו תוך כדי איזון רמות הסוכרים בדם, הורדת הכולסטרול הרע ובלימה של תאי גלוקוז המתפתחים בקצב מהיר. מחקרים רבים מוכיחים כי גוג'י ברי מסייע למנוע את מחלת הסוכרת או מפחית תופעות לוואי לאנשים אשר חיים אתה.

מה הם הרכיבים אותם מכילים גוג'י ברי המסייעים להורדה במשקל?

 

גוג׳י ברי מכילים חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3,6 ו-9. חומצות שומן אה תפקידן להפוך את השומן לאנרגיה בגוף ולשמור על קיום של שריפת שומנים יעילה. בנוסף חומצות שומן מסוג אומגה 3, מסייעות לעלייה משמעותית בקצב חילוף החומרים מה שמעלה את רמת שריפת הקלוריות בגוף.

 

גוג'י ברי מצוין להורדת המשקל ורמות השומנים בגוף ומסייע להפוך את מאגרי השומן לאנרגיה עבור התאים. כמו כן, סיביו התזונתיים אותם מכיל גוג'י ברי מסייעים גם הם לתהליך הורדת המשקל, תחושת שובע ממושכת והורדת החשק למתוקים ופחמימות.

 

להזמנה ישירה של כמוסות גוג'י ברי - לחצו כאן