מתאמנים ומפתחי גוף רבים המגיעים לראשונה לחדר הכושר או בכלל מתחילים תכנית אימונים, לא בטוחים בעצמם ויש להם המון שאלות כמו למשל איך עליהם להתאמן, כמה משקל עליהם להרים, האם עליהם לשלב גם פעילות אירובית כמו ריצה או רכיבה על אופניים, מה עליהם לאכול לפני, בזמן ואחרי האימון, איך עומדים ביעדים ועוד…

מדובר בתחום מגוון מאוד, עם המון תוכן, ידע מקצועי, מחקרים ודעות שונות. הדבר החשוב ביותר שכדאי לאמץ הוא שאין שחור או לבן, יש המון אפור באמצע והתשובות לכל השאלות לרוב תלויות באדם המתאמן ובמאפיינים שלו: גנטיקה, משקל גוף, כושר גופני התחלתי, רמת אחוזי שומן, יכולת של הגוף לשרוף אנרגיה בזמן מאמץ ובזמן מנוחה, גיל, מין ועוד. בין התחומים שמועלים בכותלי חדר הכושר קשור לתוספי תזונה כאשר שניים מהם נחשבים לפופולאריים במיוחד הן בהיבט השיח והן בהיבט הצריכה. אבקת חלבון ופורמולת גיינר.


מה זה פורמולת גיינר?

בשונה מאבקת חלבון המכילה כמויות גבוהות של חלבון איכותי, לרוב חלבון מי גבינה ומתאימה למי שלא רוצה להעמיס קלוריות אלא רק לתמוך בתהליך בנייה וחיטוב של הגוף, פורמולת גיינר היא בעצם אבקה המשלבת פחמימות, חלבונים ושומנים - מאין ארוחת בילד אין שיש בה את כל מה שהגוף צריך.


מה המטרה שלשמה אנו צורכים גיינר?


יש כמה מטרות שלשמן אנו צורכים פורמולת גיינר:


  • לספק לגוף כמות קלוריות גבוהה

  • לנצל את חלון ההזדמנויות מיד אחרי האימון

  • לגוון בין הארוחות

אפשר לגוף תמיכה בתהליכים פיזיולוגיים סביב האימון: בניית מסת שריר, מניעת פירוק רקמות, התאוששות אופטימלית ועוד.

מה הופך גיינר להכי איכותי?


כל תהליך חיטוב וכניסה לכושר חייב לשלב תזונה נכונה ומוקפדת. לאוכל שאנו אוכלים יש השפעה על כל מה שקורה בגוף שלנו. לכן, כאשר אנו בוחרים לצרוך אבקת חלבון או  אבקת גיינר, עלינו לוודא כי מדובר במוצר איכותי המכיל רכיבים איכותיים, מיוצר בתהליך ייצור ומוקפד, מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל ומספק לגוף את הרכיבים להם הוא זקוק לפני ואחרי האימון.


גיינר הכי איכותי - הביג מאס גיינר


הביג מאס גיינר הוא פורמולת פחמימות, חלבונים ושומנים איכותיים המיוצרת על ידי חברת נוטרי די ספורט המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק תוספי תזונה למתאמנים, ספורטאים ומפתחי גוף בכל הדרגות. הביג מאס גיינר נחשב לאחת הפורמולות הכי פופולאריות בשל העובדה שתהליך הייצור שלו סופר מוקפד, יש בו אך ורק רכיבים איכותיים והוא אינו מכיל חומרים משמרים וצבעי מאכל. הביג מאס גיינר מכיל כמות גבוהה של חלבון מי גבינה אמריקאי לצד פחמימות מורכבות ופשוטות המסייעות בחידוש מאגרי האנרגיה. החלבון נספג בגוף בקלות, תומך בתהליך בניית מסת שריר ומעודד זרימה גבוהה של חומצות אמינו לשרירים שלנו.


באנר רשימת אבקות הגיינר new1