אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

אביב בריא Categoria web

אנשים השומרים על אורח חיים בריא, מרבים לעסוק בפעילות גופנית ומחשיבים את עצמם אנשים בריאים, מקפידים להימנע מאכילה של מוצרים המכילים גלוטן. גיינר הוא למעשה תוסף תזונה איכותי המורכב ממספר סוגים של חלבונים, פחמימות מורכבות, ויטמינים ומינרלים. המטרה העיקרית של צריכת גיינר ללא גלוטן, היא לאפשר לגוף לאזן את עצמו אחרי שעבר אימון קשה, עצים ואינטנסיבי ולתרום לתהליכים אנאבוליים - בוני שריר להתקיים. למעשה, אכילת מוצרים שאינם מכילים גלוטן פותחה עבור אנשים הסובלים ממחלת הצליאק או לחלופין רגישים לגלוטן.

 

 

מה זה בכלל אומר גיינר ללא גלוטן?

 

כאמור, גיינר היא אבקה המיוצרת בתהליך מוקפד ואיכותי ומכילה תערובת של חלבונים, שומנים ופחמימות גם יחד. בחלק מהמקרים הגיינר יחליף ארוחה שלמה, זאת משום שהגדרתו עונה על ׳כל מה שהגוף צריך במנה אחת׳. חלק מהאנשים, צורכים את אבקת הגיינר, במטרה לעלות במסת הגוף ובמשקל. אותה אבקה תשמש את אותם אנשים כתוסף תזונה לתפריט היומי הרגיל שלהם. אצל אנשים אחרים הסובלים מתת תזונה, אבקת הגיינר תילקח בנוסף לתפריט תזונתי עשיר בפחמימות, ומטרתה תהיה להוסיף לכמות הקלוריות היומית של אותם אנשים במטרה לעלות במשקל הגוף. הגלוטן הוא חלק המרכיב את החלבון של החיטה. גלוטן קיים כמעט בכל הדגנים שאנו מכירים ביניהם חיטה, כוסמין, שיבולת שועל וכו׳. הגלוטן הוא סוג של דבק שאינו מסיס במים והוא מורכב משני חלבונים עיקריים: גליאדין וגלוטנין. הגלוטן הוא זה שאחראי על קשירת המים בבצקים, בלחמים ובפסטות. בנוסף, הגלוטן מתפיח את הבצק. גיינר ללא גלוטן פותח במיוחד עבוד אנשים הסובלים מרגישות לצליאק ומעוניינים בכל זאת בתוסף תזונה איכותי המכיל שילוב של חלבונים, פחמימות ושומנים.

 

 

מה עושה הגלוטן לאנשים הרגישים אליו?

 

אנשים הסובלים מרגישות ברמה כזו או אחרת לגלוטן, עלולים כתגובה מרגישות זו לסבול מתופעות לוואי כמו כאבי ראש, גזים, עצירויות, אלרגיות, זאת במידה והם צורכים מזונות המכילים גלוטן. בארה״ב 18% אנשים סובלים מרגישות לגלוטן ברמה כלשהיא.

 

אצל אנשים שזוהתה אצלם מחלת הצליאק, הגלוטן יעורר תגובה חיסונית קשה מאוד, אשר תגרום לפגיעה בחלקו הפנימי של המעי ותפגע במערכת החיסונית של הגוף. אנשים הסובלים ממחלת הצליאק ובאים במגע עם גלוטן, עלולים להיפגע מחוסר ספיגה של מינרלים, ויטמינים ושאר חומרים החיוניים לגופנו. בנוסף, תופעות כמו אנמיה, ירידה דרסטית במשקל, הקאות ובחילות גם הם חלק מתופעות הלוואי ולכן, אנשים שסובלים ממחלה זו מנועים מלצרוך מזונות המכילים גלוטן. מסיבה זו, פותח גיינר ללא גלוטן המאפשר לאנשים שברצונם ליהנות מתוסף תזונה עשיר ואיכותי, לעשות זאת.

 

באנר רשימת אבקות הגיינר new1

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר