אבחנה בין סוגי הגיינרים עם הכי הרבה קלוריות

 

אין ספק שמי שמעוניין להעלות במשקל מחפש גיינר עם הכי הרבה קלוריות, אך יותר מכל חשוב לזכור שהכי חשוב זה איזה סוג קלוריות אנחנו צורכים.

אין ספק ש100 קלוריות מירקות עדיפים על 100 קלוריות מסוכר ולכן חשוב לבצע גם הבחנה זאת. מרבית הגיינרים הקיימים בעולם הם ביחס 1:5 – כלומר ביחס של 1 גרם חלבון על כל 5 גרם פחמימה וכולם מכילים כ-1200 קלוריות בממוצע אך ההבחנה חייבת להיות באיכות הקלוריות ולא בכמות. 

 

על מה חשוב להקפיד כשמחפשים גיינר עם הכי הרבה קלוריות

 

איכות הקלוריות זה הדבר החשוב ביותר, מרבית הגיינרים הקיימים מכילים סוכרים, אולם כיום יותר ויותר חברות עוברות לשימוש בפחמימת בטטה. הגיינרים המכילים פחמימת בטטה נמצאו כגיינרים הכי אפקטיבים לעליה נכונה במסה ועל מנת לשמור על המשקל לאורך זמן.

צריכת גיינר עם קלוריות מבטטה חשובה במיוחד גם למי שמחפש מוצר בריאותי ורוצה לוודא שהוא מקבל את הקלוריות/הפחמימות הטובות ביותר. גיינר אשר אינו מכיל בטטה גם הוא יסייע לעלייה במשקל אך אם זאת העלייה עשויה לא להשאר לזמן רב וברגע שהפחמימות הפשוטות יתנקו מהגוף המשקל עשוי לרדת חזרה.

 

 

מהי כמות הקלוריות בגיינרים הקיימים

 

מרבית הגיינרים הקיימים ביחס 1:5 מכילים כ-1,200 קלוריות, כאשר חברת נוטרי די, המשווקת של הביג מאס גיינר, היא בין החברות הבודדות שמפרטת על גבי המוצר גם את כמות הקלוריות בצריכה עם חלב מלא שעומדת על 1,815 קלוריות למנה יומית.

צריכת 1,815 קלוריות נוספים ליום, בהתחשב בכך שמדובר בפחמימות איכותיות, בצירוף חלבונים, הם ללא ספק הפתרון היעיל ביותר למי שמבקש עליה נכונה ומהירה במסה ולשמור על המשקל לאורך זמן.


באנר רשימת אבקות הגיינר new1