שורש הג'ינסנג הוא צמח מרפא רב-שנתי, בעל שורשים מעובים. נעשה שימוש בכל חלקי הצמח, אך השימוש השכיח ביותר הוא בשורש שלו. קיימים חמישה זנים שונים של צמח הג'ינסנג: הג'ינסנג האמריקאי, הג'ינסנג הסיבירי, הג'ינסנג ההודי והג'ינסנג הברזילאי. הזנים המוכרים ביותר בארצנו, הם הג'ינסנג הקוריאני והג'ינסנג הסיבירי, לכן ודאי השאלה חוזרת על עצמה: ג'ינסנג קוריאני או סיבירי?

ג'ינסנג קוריאני או סיבירי – ג'ינסנג סיבירי:

למרות שמו המטעה, הג'ינסנג הסיבירי איננו ממשפחת הג'ינסנג, אלא ממשפחת האלוטרוקוקוס(Eleutherococcus) . בדומה לג'ינסנג הקוריאני, הג'ינסנג הסיבירי אף הוא מסייע לגופנו לשמר, לשפר ולייעל תהליכים רבים בגופנו:

  • הם מסייעים לחזק את מערכת החיסון שלנו ולהגן עלינו מפני בקטריות, פטריות או פרזיטים, על ידי מניעת שכפול גנטי של מזיקים בגופנו, ייעול תהליך הייצור של תאים חיסוניים וייצור תרכובות אנטי-בקטריאליות המשמידות פולשים.

  • הג'ינסנג תורם לשיפור מצב הרוח שלנו והוא בעל איכויות הרגעה יוצאות דופן – הוא מכיל ריכוז של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להגביר את הפרשתם של מוליכים עצביים, כגון סרוטונין ודופמין, כדי שנחוש מאושרים ואנרגטיים יותר. בנוסף, הם מווסתים את הפרשת הקורטיזול – הורמון הלחץ של גופנו. בשל כך, הג'ינסנג מסייע להעניק לנו שפע שלווה.

  • הודות לנוגדי החמצון האיתנים שהוא מכיל, שורש הג'ינסנג מסייע להאיץ את מחזור הדם ולנקות את כלי הדם מכולסטרול. הוא אף מסייע למנוע הצטברויות עתידיות של שומנים בגופנו.להזמנה ישירה של ג'ינסנג קוריאני - לחצו כאן


ג'ינסנג קוריאני או סיבירי – ג'ינסנג קוריאני:

אין סיבה לשאול ג'ינסנג קוריאני או ג'ינסנג סיבירי, כאשר מדובר בג'ינסנג הקוריאני – הוא תורם לגופנו את סגולות המרפא, שתורם לנו הג'ינסנג הסיבירי. בנוסף לאיכויות הג'ינסנג הסיבירי, הג'ינסנג הקוריאני ממשפחת הפאנאקס, תורם לגופנו סגולות מרפא נוספות:

  • קיים קשר ישיר בין הג'ינסינג הקוריאני לבין פחת ברמות הסוכר בגופנו. מחקרים מאמתים כי הג'ינסנג הקוריאני מגביר את הרגישות של גופנו לאינסולין, מה שמסייע לגופנו לעכל סוכרים יותר בקלות, ליהנות מהיתרונות שלהם ולהיפטר מהפסולת שלהם במהירות. בנוסף, עיכול מהיר של סוכרים בגופנו מסייע למנוע או להעניק טיפול תומך עבור סוכרת מסוג 2.

  • הג'ינסינג הקוריאני מכיל נוגדי חמצון איתנים, המסייעים להתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים, להגן על גופנו ולסייע לנו להתמודד עם מחלות כגון סרטן או אלצהיימר.

  • אנו, הגברים, יכולים להתגבר בקלות על בעיות תפקוד מיני, בזכות החומרים הפעילים הייחודיים של הג'ינסנג הקוריאני, הג׳ינסנואידים. הם מגבירים את הפרשת החמצן החנקתי לאיבר המין שלנו, מה שמסייע לנו להתעורר מינית ולשפר את כוח הגברא שלנו.

ג'ינסנג קוריאני או סיבירי:

הג'ינסנג הקוריאני הוא תרופה טבעית הידועה מזה שנים בעולם הרפואה המזרחי. משום שהוא מכיל סגולות מרפא רבות נוספות, לעומת הג'ינסנג הסיבירי, כדאי לנו להקפיד לשים לב איזה ג'ינסנג אנו אוכלים או נוטלים כתוסף תזונה.


להזמנה ישירה של ג'ינסנג קוריאני - לחצו כאן