ג'ינסנג קוריאני מחיר הוא צמח מרפא עתיק יומין, אשר היווה תרופה לכל דבר ברפואה הסינית. פירוש המילה ג'ינסנג הוא שורש האדם, מהשפה הסינית, עקב צורתו הייחודית, המזכירה דמות אדם.

הג'ינסנג מועלה על הכתב לראשונה, בסיפור הבריאה הסיני. עד היום, רפואת המזרח מחשיבה את צמח הג'ינסנג הקוריאני לשורש יקר ערך, בעל סגולות מרפא מוערכות.

ג'ינסנג קוריאני מחיר – יתרונות:

  • מסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו – רפואת המזרח השתמשה בשורש הג'ינסנג הקוריאני מזה שנים, כדי לסייע לשמר את התפקוד התקין של מערכת החיסון שלנו. מחקרים רבים הוכיחו כי ג'ינסנג קוריאני מסייע לייעל ולווסת את תהליך הייצור של תאי מערכת החיסון השונים.

  • מגן עלינו מפני פולשים – ג'ינסנג קוריאני מחיר מסייע למערכת החיסון לבצע את עבודתה: הוא מייצר תרכובות אנטי-בקטריאליות ואנטי-וראליות בגופנו, המסייעות להילחם בחיידקים, וירוסים וזיהומים שונים. בדומה לכורכומין (החומר הפעיל של שורש הכורכום), גם ג'ינסנג קוריאני מחיר מונע שכפול של גנים או תאים המזיקים לגופנו, מה שמסייע למערכת החיסון שלנו לנטרל אותם, לפני שיוכלו להזיק או להרוג את התאים בגופנו.

  • יעיל לטיפול במצבי סטרס ותשישות – הג'ינסנג הקוריאני עשיר במגנזיום, B12 ונוגדי חמצון, המסייעים למוח שלנו לתקשר בצורה יעילה יותר, להפריש מוליכים עצביים שגורמים לנו לחוש מאושרים, רגועים ואנרגטיים, כגון הסרוטונין והדופמין ומווסתים את רמות הסוכרים והקורטיזול (הורמון הלחץ) במחזור הדם בגופנו. בשל כך, ג'ינסנג קוריאני מחיר נחשב לתרופה טבעית להתמודדות עם לחץ. אם אנו מרבים להתאמן, כדאי לנו לשלב את הג'ינסנג בתזונה היומית שלנו, משום שהוא מסייע להעלות את רמות האנרגיה של גופנו.

ג'ינסנג קוריאני מחיר:

ג'ינסנג קוריאני מחיר נע בין 78 ₪ ועד ל- 145 ₪. המחיר משתנה לפי איכות המוצר, הרכיבים הנוספים שמכיל התוסף, כמות הכמוסות, העמידה בתקנים ועוד.


להזמנה ישירה של ג'ינסנג קוריאני - לחצו כאן