אם הייתם שומעים שיש צמח אחד שיכול פשוט להקל עלינו, לשפר את רמות האנרגיה שלנו, לעזור לנו בשיפור הביצועים בספורט שאנו עושים ואפילו לעורר בנו תשוקה מינית, הייתם מאמינים?.

הג’ינסנג הקוריאני או בשמו האותנטי ״פאנאקס״ כלומר- מרפא הכל משמש את הסינים כבר אלפי שנים במטרה לרפא ולשפר מגוון של מצבים רפואיים. לא רק שהוא מספק מגוון של יתרונות בריאותיים לגופנו, אפילו הצורה שבה הוא גדל מזכירה את גוף האדם.

כמוסה אחת ביום מסייעת להעלות את רמות האנרגיה בגוף, מקלה במצבים של תשישות ועייפות כרונית, מסייעת בשיקום הגוף אחרי מחלה או ניתוח ואף שומרת על המערכת החיסונית שלנו וכף מפחיתה בצורה משמעותית את הסיכוי להידבקויות במחלות, זיהומים ווירוסים.


ג’ינסנג קוריאני - צמח בעל תכונות מחממות, מסייע במצבים של אנמיה ומאט את התפתחותם של תאים סרטניים

מסתבר שנטילת תוסף ג’ינסנג קוריאני מסייעת להפחית את הסיכוי להיווצרותה של מחלת הסרטן כמו למשל סרטן השד, סרטן הכבד, הקיבה והלבלב. בנוסף, ג’ינסנג קוריאני מומלץ עבור חולי סוכרת משום שהוא מסייע לאזן את רמות הסוכרים בדם ואף יש המכנים אותו ״אינסולין טבעי״.

בנוסף, לג’ינסנג יש רכיבים המסייעים במצבים של חוסר אנרגיה, עייפות, מצבי חרדה ואפילו דיכאון קל. תוסף ג’ינסנג מסייע להשיב את רמות האנרגיה לגוף ומעניק תחושת עוררות נפלאה.


להזמנה ישירה של ג'ינסנג קוריאני - לחצו כאן


ג’ינסנג קוריאני - משפר את התפקוד המיני, יעיל במצבים של בעיות זקפה

לג’ינסנג יש תכונה המעוררת חשק בשל היותו מסייע בשיפור זרימת הדם אל איבר המין הגברי. לכן, מי שסובל מבעיות זקפה או חוסר בחשק מיני יכול ליטול כמוסה אחת ביום. חשוב לציין שהג’ינסנג הינו תוסף 100% טבעי, ללא חומרים משמרים או כימיקלים, אך משום שהוא בעל השפעה מעוררת על הגוף ואף מעלה את רמות האנרגיה, מומלץ שלא ליטול אותו בסמוך לשינה, אלא בשעות היום.

הג’ינסנג מכיל רכיבים פעילים המסייעים בהאטת תהליך ההזקנות הטבעי של הגוף, תורמים לחיזוקה של המערכת החיסונית ומאטים תהליכים דלקתיים בגוף שלנו.

נטילת התוסף באופן קבוע מסייעת בשיפור איכות החיים, תורמת לתחושת עוררות ואנרגיה, מייעלת את פעילות ההגנה של הגוף ובכך מפחיתה את הסיכוי להיווצרות של מחלות, דלקות, זיהומים ווירוסים מסוגים שונים.

להזמנה ישירה של ג'ינסנג קוריאני - לחצו כאן