דיאטה בריאה היא תזונה נכונה, המורכבת משילוב אבות המזון החשובים ביותר לגופנו, אותם נחקור במאמר זה:

• סיבים תזונתיים – מדובר בפחמימות ריקות כלומר, כאלו אשר לא באמת מתעכלות בגופנו או תורמות לנו ערך תזונתי. אם כך, מדוע סיבים תזונתיים הם חלק כה חיוני של דיאטה בריאה? משום שהם מסייעים לשמר את הפעילות של מערכת העיכול: משום שהם תורמים לתהליך עיכול איטי יותר, הם מסייעים להפוך אותו לאיכותי יותר ועל ידי כך, לסייע לגופנו לווסת את רמות הסוכרים והשומנים בגופנו, מעניקים תחושת שובע, יסייעו דיאטה בריאה ומסייעים לנפח את הצואה, כדי לתרום ליציאות סדירות ומוצקות. מצויים בעיקר בקטניות, אבוקדו, תאנים, אוכמניות, פטל, ארטישוק, במיה, אגוזים, קינואה, שיבולת שועל ועוד, שיתרמו דיאטה בריאה.

• אומגה 3 - חומצת השומן הבריאה ביותר לגופנו: היא חיונית לבניית קרומי התא ושומרת כי הנגישות אליהם תהיה פשוטה ויעילה ככל האפשר, היא מהווה מקור מצוין לאנרגיה, מונעת את בעיית הרדיקלים החופשיים ומסייעת למנוע היווצרות תהליכים דלקתיים, מסייעת למנוע קרישת יתר של הדם, מפחיתה את רמות הכולסטרול הרע בגופנו ואף מסייעת לשמר את הרכות והזוהר של עורנו. אנו יכולים ליהנות מאומגה 3 בירקות ירוקים, דגים שומניים, זרעי צ'יה ועוד. לשם דיאטה בריאה, כדאי לנו לשלב אומגה 3 ביומיום שלנו.

• ירקות ופירות – דיאטה בריאה מורכבת בעיקר מפירות, ירקות ועלים ירוקים, המכילים שלל ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, שיסייעו לייעל את תהליכי העיכול, ניקוי הרעלים, ניקוי מחזור הדם שלנו ושיפור החדות הקוגניטיבית שלנו.

• חלבונים – אבני הבניין של רקמות השרירים שלנו. כדי לחזק את הגוף שלנו כראוי, למנוע נזקים לאחר פעילות גופני ולשמר דיאטה בריאה, כדאי לנו לאכול בין 0.8 ועד ל- 1.2 גרם חלבון, על כל ק"ג שאנו שוקלים.

להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן

Super Food Diet Banner new1