דיאטה מהירה וקלה היא מושג בגדר חלום, בעיקר משום שדיאטה דורשת מאיתנו זמן, כוח רצון, סיבולת והתמדה.

אבני הבנייה של דיאטה מהירה וקלה:

• תזונה נכונה – כדי להצליח ולהוריד ממשקלנו, יהיה עלינו לבצע שינוי דראסטי בתזונה היומית שלנו: להיפטר משומנים לא בריאים, סוכרים, מלחים וקמח לבן, המכיל פחמימות ריקות. אף מומלץ כי נפחית בצריכת אלכוהול, סיגריות, מוצרי חלב ובשר, אשר מובילים להצטברויות של שומנים לא בריאים בגופנו, תורמים לתופעת הרדיקלים החופשיים ומשבשים את המאזן ההורמונלי שלנו.
את המאכלים הלא בריאים נחליף בצבעים יפים: ירקות ופירות, דגים שומניים, ביצים, קטניות, אגוזים, זרעים ודגנים מלאים, שיאיצו את תהליך דיאטה מהירה וקלה.
רבים מאיתנו ממהרים להסתייג ממאכלים בריאים באמונה כי אינם טעימים, אך יתכן שכל שאתם זקוקים להם הם מעט הסתגלות, זמן, מצרכים וספר מתכונים או אתר מהימן.

• פעילות גופנית – פעילות שאמורה להיות מהותית בחיינו, אם אנו שואפים לצלוח לבצע דיאטה מהירה וקלה. פעילות גופנית מסייעת להאיץ את תהליכי שריפת השומנים של גופנו, תהליך ניקוי הרעלים שלנו, ניקוי מחזור הדם שלנו ואף מסייעת לנו לחוש מאושרים ורגועים יותר, על ידי הפרשת מוליכים עצביים כגון דופמין וסרוטונין. כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית מרובה, כדאי לנו לזכור לתחזק את גופנו בהתאם ולצרוך אבקות חלבון, שיתרמו לתהליך דיאטה מהירה וקלה.

• שינה מרובה – במהלך השינה, גופנו שורף שומנים ותורם לתהליכי התיקון, הבנייה וההתפתחות שלנו. כדאי לנו לישון בין שבע לתשע שעות בלילה, כדי להצליח וליהנות מיתרונותיה.


דיאטה מהירה וקלה יחד עם פורסקולין:

הפורסקולין הוא תוסף תזונה המופק משורש, הקרוי COLEUS FORSKOFLII. השורש מכיל חומר פעיל, הקרוי דיטרפן. תפקידו הוא לסייע ולשחרר את מאגרי השומנים שלנו, כך שיהיו זמינים יותר לשריפה בגופנו ויתרמו דיאטה מהירה וקלה. משום שלגוף יש שומנים שיוכל לשרוף בשפע כעת, הוא לא זקוק למזון ולכן מקנה לנו תחושה שובע, שתישמר לאורך זמן.

Super Food Diet Banner new1