דיאטה מהירה לשבוע מתוארת כתזונה זמנית, שמטרתה לסייע לנו להפחית ממשקלנו במהירות הבזק. כאשר אנו מחפשים דיאטה מהירה לשבוע, אנו מחפשים פתרון למשקל שאיננו מרוצים ממנו, אך האם זהו הפתרון?


כיום, מומחים רבים ממליצים להימנע דיאטה מהירה לשבוע:

• דיאטה מהירה לשבוע גורמת למצב של לחץ בגופנו, משום שאנו מספקים לו הרבה פחות קלוריות "לפתע פתאום". כתוצאה מכך, גופנו מאט את תהליך העיכול שלנו.

• דיאטה מהירה לשבוע מוצאת את סופה תוך שבוע ואז... אנו שבים לאכול מזון לא בריא ועשויים לשוב למשקלנו ההתחלתי. משום שיתכן וגופנו עדיין שקוע במצב של לחץ, אנו עלולים להעלות אף יותר ממה שהורדנו.

• דיאטה מהירה לשבוע עשויה להוביל למעגל חוזר ונשנה, שיזיק מאוד לגופנו בטווח הארוך.


דיאטה מהירה לשבוע היא מיתוס:

דיאטה מהירה לשבוע איננה באמת קיימת; אין "תהליך קסום" או "גלולת קסם", שיכולים לסייע לנו להשיל ממשקלנו בין-רגע. עם זאת, תהליך בריא ומבוקר, המשלב תזונה נכונה, פעילות גופנית ושינה מרובה, אכן יסייעו לנו ליהנות מהתוצאות שאנו שואפים אליהן כיום – אנו פשוט נאלץ לדבוק בתהליך זמן ממושך יותר.

כאשר אנו נפתח באורח-חיים בריא, יתכן ונשים לב לקשיים שהוא טומן בחובו, בעיקר משום שאיננו רגילים אליהם; התזונה המערבית והחברה הקדחתנית של היום לא תורמים למצב.
כדי לתרום להאצת התהליך, באפשרותנו לשלב בתזונה היומית שלנו כדורי הרזיה טבעיים, שייעלו את תהליך ההורדה במשקל שלנו:

הפורסקולין הוא תוסף תזונה יעיל, המכיל נוגדי חמצון, את אצת הספירולינה ומתבסס על שורש עתיק מרפואת המזרח, הקרוי COLEUS FORSKOFLII. התרכובות הטבעיות הללו פועלות יחד, כדי לסייע ולהאיץ את תהליכי חילוף החומרים שלנו, לספק ערכים תזונתיים מהותיים לגופנו, אנרגיה, חדות קוגניטיבית, להפחית את תחושת הרעב שלנו וכמובן – לייעל את תהליך ההרזיה שלנו.

Super Food Diet Banner new1