להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
ניתן לכתוב אנציקלופדיה שלמה על כל סוגי הדיאטות והתפריטים הקיימים שהמטרה של כולם היא אחת: לסייע לנו לרדת במשקל הגוף באופן יעיל. השאלה היא מה זה יעיל? מה שיעיל עבור מורה בבית ספר תיכון בגיל 50 הסובלת מעצירות ומשעות עמידה ממושכות לאו דווקא יתאים לנער מתבגר הסובל מבעיית השמנה.

אז מהי בכלל דיאטה קלה?


ובכן ניתן להגדיר דיאטה קלה על פי כמה קריטריונים בולטים.

  1. סוגי המזונות - כידוע שלושת המזון מורכבים מפחמימות, חלבונים ושומנים כאשר רוב הדיאטות משלבות בצורה כזו או אחרת כמות נכבדת של ירקות טריים ומבושלים, פירות וקטניות. בכדי שהדיאטה תיחשב קלה, עליה לשלב את כל אבות המזון ולהתאים להעדפות שלנו בצורה כזו או אחרת. לדוגמא מי שמקפיד לשלב בתהליך הירידה במשקל פעילות גופנית עצימה יהיה חייב לצרוך יותר חלבון ויותר פחמימה בהשוואה למי שבחר בהליכה מתונה של 20 דקות ביום.

  2. זמני הארוחות וכמויות - בעוד יש דיאטות בהן נוכל להנות מאכילה של 6-10 ארוחות קטנות ביום, אחרות דוגלות דווקא ב- 3ארוחות דשנות ו-2 ארוחות ביניים. מומלץ לבחור בדיאטה המותאמת לסדר היום, זמני השינה ולא פחות חשוב משקל המטרה. לדוגמא מי שרגיל לעבוד משמרות לילה למשל יצטרך לבחור בדיאטה שעונה לצורך הקיים לאכול משהו בלילה מבלי להכביד על מערכת העיכול.

  3. משקל התחלתי, משקל יעד, משך הדיאטה - דיאטות ״כאסח״ הן לרוב ההפך הגמור בהשוואה לדיאטות קלות כמו למשל דיאטת כרוב או דיאטת תפוחים בעוד, דיאטות קלות נחשבות לכאלה עם תפריט מאוזן, נפרסות על פני זמן רב יותר והעיקרון החשוב ביותר עליהן הן מבוססות הוא לשמור על המשקל אליו הגענו.
לסיכום, דיאטה קלה היא דיאטה מגוונת בה יש כל מיני סוגים של מזונות ולא מבוססת רק על מזון אחד עיקרי, כזו הנמשכת לתקופת ארוכה יחסית ומאפשרת לנו להנות מרמות גבוהות של אנרגיה, תחושת חיוניות ולא פחות חשוב - ירידה הדרגתית ובטוחה במשקל.

Super Food Diet Banner new1

nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר