מהי הודיה?

 

הודיה הוא צמח קקטוס אשר נחשב למדכא תיאבון מסורתי והיה נפוץ בשימוש ציידים לפני אלפי שנים, לדיכוי רעב במהלך מסעות ציד. צמח ההודיה לא איבד מעוצמתו עם השנים, וגם כיום, עם הביקוש הגובר והולך לתוספי הרזיה למיניהם, הודיה משמשת כתוסף פופולארי לדיכוי תיאבון והינה אמצעי יעיל ביותר להאצת הליכי הרזיה ולירידה מואצת ואפקטיבית במשקל.

 

איך זה עובד?

 

תחושת שובע נוצרת לאחר שרמת הסוכר בדם עולה ומשדרת לבלוטת ההיפותלמוס במוח, האחראית על תחושת הרעב והשובע, שאנו שבעים. אחד הרכיבים הפעילים בהודיה (P57) מבצע את הפעולה באופן יזום, כאשר הוא מעלה באופן מתון את רמת הסוכר בדם ובכך, גורם לבלוטת ההיפותלמוס לקבל את השדר שאנו שבעים, לאחר אכילה מועטת באופן יחסי לאכילה רגילה. תוספי הודיה איכותיים מכילים ריכוז גבוה יותר של המרכיבים הפעילים בהודיה, בהשוואה לריכוז הרכיבים הפעילים הקיימים בהודיה באופן טבעי. הודות לרכיבים הייחודיים הקיימים בהודיה, דיאטת הודיה מדכאת תאבון ויוצרת מאזן קלוריות שלילי, אשר מוביל לירידה משמעותית במשקל. 

 

דיאטת הודיה המקורית – דיאטת הודיה שעובדת!

 

מחפשים דיאטת הודיה שעובדת? קבלו אותה: דיאטת הודיה המשלבת תרסיס וכמוסות גם יחד! אם אתם מחפשים דיאטת הודיה מקורית שתספק לכם ספיגה אופטימלית והשפעה מידית, תשכחו מכל מה שידעתם על דיאטת הודיה ולכו על המקור: שילוב כמוסות הודיה ותרסיס הודיה שיוצרים שילוב מנצח לספיגה אופטימלית, השפעה מידית ותוצאות מוכחות בשטח. דיאטת הודיה המקורית זוכה למשוב נלהב מלקוחות שרכשו את הערכה המשולבת, נהנו מהשפעה מידית על תחושת התיאבון שלהם, ובעקבות כך – הצליחו להשיל ממשקלם קילוגרמים מיותרים ולרזות באופן משמעותי.

 

דיאטת הודיה המקורית – מכל הסיבות הטובות

 

- שילוב מנצח של כמוסות ותרסיס אשר מספקים השפעה אופטימלית!

-דיאטת הודיה המקורית מובילה לירידה מהירה יותר במשקל!

 - דיאטת הודיה המקורית מובילה לירידה משמעותית יותר במשקל!

- דיאטת הודיה המקורית זוכה לתגובות נלהבות בשטח!

 

Super Food Diet Banner new1