הדיאטה של ד"ר סימונס

 

רובכם שמעתם, מן הסתם, על הדיאטה המהפכנית של ד"ר סימונס אשר כבשה את העולם המערבי בשנים האחרונות. מעבר לכך, לא רבים יודעים במה בדיוק כרוכה הדיאטה וכיצד היא מובילה לתוצאות מופלאות בקרב המשתמשים בה. רוצים לדעת עוד על הדיאטה של ד"ר סימונס? הכתבה הבאה מיועדת עבורכם!

 

מיהו ד"ר סימונס?

 

ד"ר סימונס האגדי היה אנדוקרינולוג בריטיאשר עסק בחיפוש מזור למחלות טרופיות שונות. לשם כך, שהה במהלך חייו באפריקה ובהודו, ועם הזמן גילה מספר תגליות רפואיות בתחום עיסוקו. כחלק מהמחקר שביצע, בסביבות שנות החמישים של המאה הקודמת, הבחין ד"ר סימונס כי למרות העובדה שהנשים ההודיות הנחשלות והעניות ניזונות בתזונה פחות ממינימלית במהלך ההיריון, הן מצליחות ללדת ילדים בריאים ושלמים.

 

התופעה, שריתקה את ד"ר סימונס, הובילה אותו למסקנה כי קיים בגוף האישה בזמן ההיריון הורמון ייחודי המיוצר ע"י השליה ומגן על העובר. ד"ר סימונס השתמש בהורמון המדובר לצורך טיפול בחולים בתסמונת מסוימת בהם טיפל. לתדהמתו גילה, כי בשילוב משטר דיאטה קפדני ודל קלוריות של כ – 500 קלוריות ליום, החולים הצרו את היקפיהם תוך פגיעה מינימלית ברקמות השריר. תחושות התיאבון והרעב שלהם פחתו במידה ניכרת, ובסופו של תהליך – הם החלימו.

 

לאחר 20 שנות פעילות מחקרית ורפואית בהודו, העתיק ד"ר סימונס את משכנו לרומא, שם פתח מרפאה פרטית והמשיך לחקור לעומק את סגולותיו של הורמון ההיריון. ממצאיו העלו כי נטילת כמות קטנה של הורמון ההיריון בשילוב דיאטה קפדנית המורכבת מכמויות גדולות של חלבון, כמויות קטנות של שומנים ופחמימות, וצריכה קלורית מוגבלת עד 500 קלוריות ביום, מביאה למיגור השומנים העודפים בגוף במהירות וביעילות ולהצרת היקפים משמעותית, ללא פגיעה ניכרת ברקמת השריר.

 

הדיאטה של  ד"ר סימונס?

 

הדיאטה המדהימה מאפשרת להוריד עד 15 קילוגרמים בתוך 40 יום!

כיצד?

על פי מסקנותיו של ד"ר סימונס , מתן הורמון הריון (HCG) לבעלי עודף משקל מדכא את תחושת התיאבון, ויותר מכך – מפרק את מאגרי השומן העקשניים והבעייתיים באזורי הבטן, הישבן והירכיים ומנתב אותם באופן שהגוף משתמש בשומן שלהם כמקור אנרגיה, וכך כמעט ואיננו זקוק להשלמה קלורית נוספת.

 

במהלך הדיאטה, המבוססת על פרק זמן של 40 – 24 יום, מורכב התפריט מכל אבות המזון, וניתן לצרוך פירות, חלבונים למיניהם, ירקות ומעט פחמימות, עד לסף של 500 קלוריות. עם זאת, רבים מהמטופלים מעידים כי תוסף ה- HCG משביע אותם במידה שאינם נזקקים להשלמה הקלורית היומית של 500 הקלוריות ומסתפקים בפחות ממנה.

 

אז מה ד"ר סימונס רוצה שנאכל?

 

במהלך הדיאטה ניתן לצרוך חלבונים מגוונים, כמו חזה עוף, ביצים, בשר בקר, קוטג' 1%, דגים רזים ולחלופין, אבקת חלבון. כמו כן, ניתן לאכול תפוזים, תותים, אשכוליות ותפוחים. הירקות שתוכלו ליהנות מהם במהלך הדיאטה הם: כרוב, חסה, תרד, סלרי, עגבניות, ברוקולי, כרובית, מלפפונים, קולרבי, עלי סלק, בצל, עולש, צנון, אספרגוס ושומר. מעבר לכך, תוכלו לכרסם טוסטים בעלי ערך קלורי נמוך, כמו מקלות גריסיני (GRISINI) או טוסט מלבה (MALBA)שהינם בעלי ערך קלורי של 20 קלוריות בלבד ליחידה. בארץ תוכלו למצוא בקלות תחליפים בעלי ערך קלורי דומה ואף נמוך יותר. לחלופין, תוכלו לבחור לצרוך פריכיות אורז בעלות ערך קלורי דומה.

 

חשוב לציין כי משרד הבריאות בישראל אוסר על מכירת הורמון ה HCG, ועל כן, התוספים התקניים של דיאטת ד"ר סימונס, מבוססים על תחליפים צמחיים להורמון.

הדיאטה של  ד"ר סימונס – הקץ לדיאטות המתמשכות והמאכזבות!

40 ימי דיאטה – וזה הכל!

Super Food Diet Banner new1