דיאטת עוגיות – הפתרון המתוק לירידה במשקל!

 

בתחום הדיאטות, כבר ראינו הכל. זהו אולי התחום היחיד שבו כל 'שיגעון חולף' עשוי לקסום לנו ברגע שמצרפים אליו מספר קילוגרמים מבטיח ופנטסטי מספיק אותו אנו עשויים להשיל מעלינו תוך זמן קצר ופנטסטי לא פחות. המיתוסים מוסיפים ועולים לאוויר ללא הרף, לא פעם נשמעו רעיונות יצירתיים המבטיחים ירידה אסטרונומית במשקל: מכשירים מחטבים על סוללות, כדורי הרזיה, תה, דיאטת אורז, דיאטת לחם, דיאטה המושפעת אך ורק מכח המחשבה, מיני תכשירים בעלי רכיבים סודיים הידועים ליצרן בלבד ואפילו דיאטה ללא מזון המבוססת על ויטמינים ותוספי תזונה בלבד. מסתבר שככל שרבים יותר אנשי המקצוע בתחום ובמקביל, תופעת ההשמנה נמצאת באחוזי עלייה, כך האוזן סובלת הכל. אלו החפצים לרדת במשקל אחת ולתמיד, עשויים לראות בכל שיטה את הבשורה הגדולה שתסייע להם לבצע את המהפך המיוחל בחייהם. דיאטה חדשה הכובשת את ארה"ב בסערה מבטיחה ירידה בריאה ומהירה במשקל. דיאטת עוגיות. כן, כן. קראתם נכון! האם נמצאה סוף סוף השיטה הבטוחה, הנעימה והקלה לירידה במשקל או שמא מדובר בעוד תעלול פסיכולוגי? במאמר זה, נעסוק בסיקור הדיאטה המפתיעה ביותר שנצפתה בזמן האחרון.

 

דיאטת עוגיות, היתכן?

 

דיאטה חדשה ומסעירה, דיאטת עוגיות, מבטיחה ירידה בריאה ובטוחה במשקל של בין 5 – 7 ק"ג עבור נשים ולפחות 9 ק"ג עבור גברים. כל זאת תוך פרק זמן קצר של חודש ימים בלבד! נשמע ממש כמו חלום מתוק. מרכזי הדרכה ויישום של דיאטת עוגיות הולכים ונפתחים בקצב מסחרר ברחבי ארה"ב. ממטה החברה דווח כי רק בצעדיה הראשונים סייעה השיטה למאות משתמשיה להפחית ממשקלם בהצלחה סך משותף של לא פחות מ 4,500 ק"ג!

האם לא כל אחד מאיתנו היה שמח לו ניתנה לו ההזדמנות לאכול פיתויים טעימים במשך רוב היום ובכל זאת לרדת במשקל בצורה ניכרת? כך חשבו גם במשרדיה של חברת תזונה אמריקאית, הוגת שיטת דיאטת עוגיות. לא בכדי, החל פיתוח השיטה בארה"ב, האומה השמנה בעולם. בהחלט מובן כי במקום בו מימדי ההשמנה הם בגדר מגפה של ממש, יש צורך לפתרונות מחוכמים, חדשניים ובעלי תעוזה. זאת כדי "לעבוד" על הגוף והשכל הסולדים כל כך ממושג הדיאטה, מושג אשר בשמו בלבד נותן תחושה של כישלון ידוע מראש, רגשות אשמה והרגשת דכדוך כללית אשר בסופו של דבר מובילה להתקפי זלילה חמורים יותר מאלו אשר איתם התחלנו. כבר במישור הפסיכולוגי נראה כי דיאטת עוגיות פונה לכיוון הנכון. בו היא מפוצצת את בועת ה"אסור לי" ובכך מצליחה לפקח על סוג וכמות הממתקים המצויים בתפריט הדיאטה. זהו תעלול מבריק המסייע לעקוף את ה'רמאויות' הנפוצות בדיאטה ומנטרל את כוחו הגדול והמכשף של הפיתוי. כשמותר לאכול עוגיות בדיאטה ומסגרת התפריט גמישה ונעימה יותר למשתמש, עשוייה דיאטת עוגיות להוות תכנית רצינית אשר ניתן להתמיד בה לאורך זמן וגם לראות תוצאות. סוף סוף דיאטה שכן עובדת!

 

אז דיאטת עוגיות, איך זה עובד?

 

כדי להפוך את כל הקונספט למעט יותר אמיתי, חשוב להבהיר כי המרכיב העיקרי של דיאטת עוגיות הוא אכן עוגיות. אך מדובר בעוגיות פרי פיתוח ומחקר מיוחד הבלעדי לחברה. אין מדובר ב"עוגיות" אותם אנו רגילים לזלול מול הטלויזיה אלא למעשה בתחליף עוגיה משופר ומאוזן. עוגיה בודדת אחת מכילה סך של 100 קלוריות ויש בה את כל הנחוץ להזנת הגוף במלואו. בבסיס השיטה עומד הרעיון כי עוגיה מהווה תחליף לסעודה, ובאופן כזה ניתן לצרוך מספר עוגיות במשך היום. דיאטת עוגיות מתבססת, דווקא, על תפריט מאוזן, מוקפד ובריא. ה"עוגיות" עצמן תוכננו כך שיספקו לגוף תחליפי חלבון, פחמימה ושומן מרכיבי איכות בלבד וביחס הנכון של חלבון פחמימה. על אף היותן עוגיות, הן דלות בשומן ועשירות בשלל חומצות אמינו, מינרלים וויטמינים החיוניים לגוף  ומסייעים בתהליך שריפת השומנים. את תכונות ההזנה שלהן, מקבלות העוגיות ממגוון דגנים מלאים, סיבים תזונתיים, פירות אורגניים ועוד. כל הרכיבים הינם 100% טבעיים. בנוסף, וחשוב לא פחות, העוגיות תורמות לתחושת שובע נעימה ומרגיעה הנובעת מהפירוק האיטי של הרכיבים המעולים בגוף בשילוב עם תרכובת חומצות האמינו. פירוק איטי מספק הזנה לגוף באופן עקבי ויציב וכך איננו נתקפים ברצון עז למזון או פחמימה שאינם מזינים. יתרון מעולה נוסף לשיטת העוגיות הוא שכאשר אוכלים עוגיות במשך היום, הצורך למתוק מתמלא מאליו והפיתוי 'לעגל פינות' כבר אינו חלק ממערכת המאבקים של הדיאטה. אתם בטח שואלים את עצמכם איך נראה סדר אכילה ביום שכזה? יש לצרוך ביום כמות מוגבלת של העוגיות מסדרת דיאטת עוגיות. ההמלצה עומדת על מארז של 6 -12  Cookie Thinsליום, אותן אוכלים כבודדות או כמה יחד, עד זמן ארוחת הערב. לפי חישוב מהיר, צריכה של 6 עוגיות כפול 100 קלוריות מאפשרת לנו לשמור על צריכת קלוריות נמוכה כחלק מאורח החיים הקבוע שלנו. ארוחת הערב היא החלק החופשי יותר של היום בו יש לאכול ארוחת ערב של ממש המכילה חלבון מלא ופחמימה בצורת ירקות בלבד. מעבר לכך, הבחירה היא חופשית: חלבונים יכולים לבוא בצורת בקר, עופות, דגים, סויה או שייק חלבון ואילו הפחמימות עשויות להיות ירקות חיים בצורת סלט, אפויים או מבושלים כאוות נפשכם. סך הקלוריות היומי עליו נדרשים להקפיד עומד על 1,200 קלוריות. כך שאם בחרתם באופציה של עוגיות בשילוב עם ארוחת ערב, על פני האופציה של אכילת עוגיות בלבד למשך כל היום, שימו לב שאינכם מנצלים את כל מכסת העוגיות היומית שלכם. אמנם משימה הדורשת מעט הקפדה אך בהחלט אפשרית ונגישה לכל מי שמראה נכונות.

 

יתרונותיה של דיאטת עוגיות

 

לדיאטה מהפכנית ואמיצה זו, לא מעט יתרונות!

לראשונה פותחה דיאטה הנותנת מענה הן לצורך הפיזיולוגי בריאותי של האדם והן לצורך המנטלי. דיאטת עוגיות הינה שילוב מנצח של תזונה מהמדרגה הראשונה לצד הרגשה נעימה ומרעננת שאינה אופיינית כלל לדיאטות הקיימות.

בזכות שילוב "חטיף" כמרכיב מהותי בדיאטת עוגיות אנו נמענים לחלוטין מתחושת האומללות המתלווה לדיאטה בדרך כלל. תחושה זו היא הגורם המכשיל בדיאטות בכך שבסופו של דבר מביאה לאכילה כפולה ומכופלת באופן בלתי מבוקר כפיצוי על תחושת ה'מגיע לי'.

דיאטת עוגיות נוחה עד כדי כך שאינה דורשת עמל ויגע אינסופיים בין כתלי המטבח וגם לא התרוצצות מפרכת בין רשתות המזון לאיתור רכיב דיאטטי כזה או אחר. כשרעבים, המזון זמין ומיד! ללא שהות של שניה בודדת, בה עשויים ליפול לפיתויים מרוב רעב.

דיאטת עוגיות בעלת מגוון רחב של סוגי עוגיות שונים בטעמים נפלאים. הגיוון חשוב לשם השמירה על הדיאטה לטווח ארוך. ברגע שתזונת העוגיות אינה הופכת למשעממת, יש לה יותר סיכויים להצליח.

בנוסף, דיאטת עוגיות גמישה מאוד ומותאמת לצרכי הלקוח. אתם רשאים לבחור כמה אחוזים יהוו העוגיות בתפריט  היומי המאוזן שלכם וכמה ממנו יתבסס על ארוחות של חלבון וירקות. כלומר, הדיאטה נתונה למשחק, כל עוד שומרים על מסגרת 1,200 הקלוריות.

בדיאטת עוגיות, מגיעות העוגיות ארוזות כל אחת בנפרד, לשם שמירה על הטריות ולשם נשיאה נוחה המסייעת באכילה נכונה למשך כל שגרת היום, בכל מקום אשר תהיו ובכל אשר תעשו.


Super Food Diet Banner new1