דלקת בדרכי השתן טיפול היא תופעה נפוצה מאוד בקרב נשים ואף חלק מהגברים. נשים בהיריון ונשים בעת גיל הבלות, נוטות לסבול מדלקות בדרכי השתן לעיתים תכופות יותר. הגורם העיקרי לדלקות בדרכי השתן כיום הוא חיידקי האי קולי – חיידקים המועברים לאיבר המין והשלפוחית שלנו דרך הצואה. אם אימא לא לימדה אותנו לנגב מלפנים לאחור בילדותנו, יתכן שזהו הפתרון למניעת דלקת בדרכי השתן טיפול בפעם הבאה.


דלקת בדרכי השתן טיפול - מדוע כדאי לנו לבחור בטיפול טבעי


רבים מאיתנו נוטים לסבול מדלקות בדרכי השתן על בסיס קבוע ולכן, אנו מחפשים ללא הרף דלקת בדרכי השתן טיפול , שיסייע לנו לרפא אותה ואף למנוע אותה בעתיד. כאשר אנו בוחרים באנטיביוטיקה, אנו בוחרים בכימיקל. רוב הפעמים, הפעילות האנטיביוטית אכן עושה את שלה ואנו מצליחים להחלים מהדלקת, אך אנו פוגעים בגופנו, בכך שאנו פוגעים בחיידקים הבריאים של המעיים שלנו. מטרתם של החיידקים החברותיים הללו, היא לסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו, לייעל את תהליך העיכול וניקוי הרעלים ולתרום להחלמתה של הדלקת. כתוצאה מכך, אנו פגיעים יותר לדלקות בדרכי השתן, שיובילו אותנו לחפש אחר דלקת בדרכי השתן טיפול.

זאת ועוד, יש לציין כי ישנם חיידקים רבים, אשר פיתחו אמידות לאנטיביוטיקה הסטנדרטית, לכן לא יושפעו ממנה לרעה.


דלקת בדרכי השתן טיפול – D-Mannose


כיום, אנו יכולים למצוא פתרון יעיל ופשוט עבור דלקת בדרכי השתן טיפול. Mannose-D מבית היוצר של נוטרי-די, הוא תוסף תזונה המסייע להקל על התסמינים השונים של דלקת השתן, כגון הצריבה והכאבים, הדחיפות ללכת לשירותים וכאבי הבטן. Mannose-D נספג בדם במהרה. הרכבו האיכותי אף מסייע למנוע דלקות בדרכי השתן לטווח הארוך, על-ידי מניעת הצטברות של חיידקים בדרכי השתן.