דלקת בדרכי השתן היא אחת הדלקות הנפוצות ביותר, בעיקר בקרב נשים. כאשר אנו סובלים מזיהום אחד בדרכי השתן, לרוב גוברים הסיכויים שנחווה דלקת נוספת, לכן רבים מאיתנו נוטים לסבול מ- דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי לעיתים קרובות מדי. החיובי הוא שדלקות בשתן אינן נצחיות וכיום ישנם תוספי תזונה טבעיים, היכולים להביא ל- דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי ומרגיע. גם אם אנו סובלים מזיהומים חוזרים, ישנן דרכים להיפטר מהן אחת ולתמיד.

דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי – גורמים:

 

כדי שנצליח להיפטר מ- דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי, כדאי לנו לנסות ולבצע מספר שינויים קטנים בחיינו, שיתרמו לבריאות רבה.

 

  • יחסי מין – הגורם המרכזי לדלקות בשתן הוא קיום יחסי מין. לכן, כדאי לנו לנסות ולהטיל שתן עד חצי שעה, לאחר תום קיום המשגל. השתן מסייע לשטוף את האזור מחיידקים ולמנוע את הדלקת.

 

  • שמירה על היגיינה – כאשר אנו מתקלחים, כדאי לנו להשקיע ולנקות את איבר המין בעדינות, עם הרבה מים. אם אנו משתמשים בסבון כדי לנקות את איבר המין, כדאי לנו לברר שהוא איננו כימי מדי לניקוי איברי המין, משום שהחומציות שלהם היא מאוד עדינה והשינוי הקל ביותר – עשוי להוביל לחוסר איזון ודלקת.

 

  • ניגוב נכון – עיקר הדלקות בשתן נגרמות עקב חיידקי האי-קולי: חיידקים המועברים לאיבר המין שלנו, על ידי צואה והמעיים. לכן, כאשר אנו מנגבים לאחר פעילות מעיים, כדאי לנו לנגב מלפנים לאחור.

דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי:

 

  • חמוציות – החמוציות הלא מסוכרות הן תקופה יעילה ומהירה לשריפה ותחושת מתן השתן של דלקת בדרכי השתן טיפול מיידי. הן מכילות נוגדי חמצון, המסייעים לנקות את איברי המין, השלפוחית ולסייע להביא לריקון מלא של שלפוחית השתן, שאף תורם לניקוי האזור ופוטר את תחושת הדחיפות להטיל שתן. קנו חמוציות שאינן מסוכרות ואכלו אותן או שתו אותן עם מים חמים.