אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

Sep 2020 banner881x142 2

כל מה שחשוב לדעת על דקל ננסי

דקל ננסי

מהו דקל ננסי?

הידע על סגולותיו הנפלאות של הדקל הננסי הוא כבר מזמן לא נחלתם של האינדיאנים. זהו צמח שנחקר רבות במחקרים רפואיים בעולם המערב והפופולאריות שלו רק הולכת וגואה. קבלו סקירה של כל מה שאתם צריכים לדעת על דקל ננסי מהנטורופתית חגית אבנרי וגם: כיצד לבחור את הדקל הננסי היעיל ביותר עבורכם?

מקורו של הדקל הננסי הוא באמריקה וכפי שמובן משמו הוא שייך למשפחת הדקלים.

המראה שלו מזכיר עץ דקל רגיל אולם הוא יכול להגיע רק עד לגובה של 4 מטרים. בעבר, האינדיאנים בארה"ב השתמשו במיצוי של הצמח כדי לטפל בבעיות שונות.

לאחר שהשימוש בו חדר למערב והתחיל לעורר עניין ולהיחקר, התגלה כי הוא מכיל חומרים המדכאים את פעילותם של שני אנזימים מסוג 5-אלפא-רדוקטאז, דבר שגורם לו להשפיע באופן בלתי רגיל על כמה בעיות רפואיות.

להזמנה ישירה של דקל ננסי - לחץ כאן

טיפול בערמונית מוגדלת

בלוטת הערמונית באופן טבעי עוברת תהליך של הגדלה שפירה אצל כל הגברים החל מגיל 50 בערך. במרבית המקרים הדבר אינו משפיע משמעותית על התפקוד היום יומי ולא יוצר שום בעיות.

אולם לפעמים קורה שהערמונית ממשיכה לגדול באופן לא תקין ואז מתעוררות בעיות בתפקוד מערכת השתן וגם בתפקוד המיני. במקרים האלה קיימים טיפולים כירורגיים או טיפולי לייזר שיכולים להציע הקלה.

למטופלים רבים שמגיעים להתייעץ איתי בנושא, אני חד משמעית ממליצה, שלפני  שהם  ניגשים לחדר הניתוח, לצרוך תקופה את המיצוי של הדקל הננסי ואני תמיד נפעמת לגלות כיצד באמצעות תזונה הצלחנו למנוע פרוצדורות פולשניות.

לפי המחקרים, מעכבי האנזים 5 אלפא רדוקטז' ההופך טסטוסטרון לדיהידרוטסטוסטרון מקטינים בטווח הארוך את גודל הערמונית ובכך מגיעים לתוצאות טובות בשיפור הסימפטומים בטווח הקצר ולהקטנת הבלוטה כעבור מספר חודשים מתחילת הטיפול.

דקל ננסי - צמח

דקל ננסי תופעות לוואי

דקל ננסי נחקר ונבדק לאורך השנים ובהחלט נמצא כבטוח יחסית. אין לו תופעות לוואי משמעותיות וכן לא נמצאו כל סתירות או בנטילתו עם תרופות או תוספי תזונה אחרים. השפעותיו לטווח הארוך בטוחות כל עוד שומרים על מינון תקין.

כיצד לבחור דקל ננסי?

בשוק תוספי התזונה קיימים כל מיני סוגים עם ריכוזים ומיצויים שונים של דקל ננסי כאשר גם כאן כמו בהרבה מקרים אחרים, לא קיים כלל קשר בין המחיר לאיכות המוצר.

הדרך הטובה לבחון מה אפקטיבי ביותר עבורינו היא לבדוק כמה חומצות שומן יש במוצר? בדרך כלל כתוב בתווית, אם לא מוצאים בתווית כדאי לשאול את המוכר. אחד מהמיצויים הגבוהים שקיים הוא בטבליות של נוטרידי  - 135 חומצות שומן, שזו בחלט כמות מספקת.

להזמנה ישירה של דקל ננסי - לחץ כאן

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר