אם בשנים האחרונות הייתה מחלוקת בשאלה האם עדיף לרכוש תוספי תזונה בארץ או בחו"ל, נראה שהשנה מסתמנת כשנת המהפך בתחום התוספים והפעם זאת דווקא חברת תוספי התזונה נוטרי-די שנקראה לדגל.

 

מאז ההנחיות החדשות במכס, ירדה הכדאיות של רכישה בחו"ל בעשרות אחוזים מה שהוביל לירידה של כמעט 40% באופן רכישה זה, שועודנו ממשיך לצנוח גם בימים אלו.

 

 

השינוי כבר כאן

 

נראה שהצרכן הישראלי נבון מאי פעם, הוא הבין את החשיבות של שירות טוב, מהירות אספקה, ביטחון ברכישה, והחשוב מכל - הוא הבין את החשיבות בלהשאיר את הכסף בתוך גבולות המדינה ולהשקיע אותו בחברות ומותגים ישראלים שתורמים לכלכלה של כולנו, לבניית בתי ספר, ליצירת מקומות עבודה והמשך קיומנו כאן.

 

נראה שאת המהפכה האמיתית הובילה חברת נוטרי די שעל מנת לענות על הצורך והרצון של הצרכן הישראלי במוצרים איכותיים במחיר תחרותי, פיתחה קו מוצרים רחב ומרשים, ומציעה את מוצריה לרכישה במחירים משתלמים והכל אונליין בעודה מנטרלת עלויות נוספות

 

 

הרעיון שהפך למציאות

 

הרעיון הראשוני נולד למעשה ממש לידנו, במרכז הלוגיסטי של ״טבע בריא״, ואנו, שהיינו שותפים לרעיון ולדרך, הן מבחינה אישית וגם מכיוון שקיימים בנינו קשרים מסחריים, נרגשים לראות את ההתפתחות ואת השינוי שנוצר בתחום תוספי התזונה ואת האמון, את ההערכה ואת האהבה שהם מקבלים מהצרכנים בישראל.

 

נוטרי די פועלת כיום מול המפעלים המובילים בישראל אשר מייצרים את המוצרים עבור מרבית חברות תוספי התזונה המוכרות בשוק, על מנת למכור בדיוק את אותם המוצרים המוכרים לכולנו - רק הפעם דרך האינטרנט, בעלויות שיווק והפצה נמוכות, בעודה מעבירה את כל החיסכון הכספי בשלמותו ללקוח הישראלי.

 

כפי שציינו, בפעם הזאת התהפכו היוצרות

הפעם זאת החברה הישראלית שמבקשת לנגוס בפלח השוק האמריקאי ולשווק לכל העולם תוספים איכותיים כחול לבן במחירים תחרותיים ולהביא את הגאווה האמיתית לישראל.

 

 

המטרה: לברוא מחר טוב יותר

 

היום מסתמן יותר מתמיד כי תמו הימים בהם נתנו לסוחרים במדינות זרות את כספנו מבלי להפעיל שיקול דעת - כיום אפשר להשאיר את מלוא הכסף בארץ ועדיין לקבל איכות מוצר גבוה,  במחיר תחרותי, עם תודעת שירות שלא ידענו כמותה.

 

דווקא אנו, שנלחמים ומסכנים את חיינו עבור המדינה, צריכים להיות הראשונים שנלחם עבור הכלכלה שלנו ועבור החברות שלנו ומחובתנו לעזור להם להתפרנס בכבוד – ועל אחת כמה וכמה אם אנו יודעים שהמטרה היחידה שלהם היא לעשות לנו טוב.

 

נוטרי די עמלה יומם וליל על מנת להביא לנו תוספי תזונה איכותיים על ידי ביצוע השקעות והרחבת קו המוצרים כל זה מתוך כבוד ואמונה אמיתית וכנה בציבור בישראל.

 

אז למי שעדיין לא מכיר - בקרו באתר החברה בקישור הזה

 

או בדף הפייסבוק של תוספי התזונה לספורטאים בקישור הזה, שם תוכלו אפילו לקחת חלק על מנת לברוא מחר טוב יותר, תעשו לייק, תשתפו, תעקבו ותפיצו את הגאווה הישראלית - כי זה מגיע להם!

 

לצפיה במגוון המוצרים - לחצו כאן

 

אנחנו גאים בהם! ישר כח!