הורדת אחוזי שומן בגוף היא שאיפה של רבים מאיתנו; כולנו מכירים את התחושה הלא נעימה, כאשר אנו מביטים בעצמנו ומבקשים לשנות דבר מה. האמת לאמיתה היא, שהורדת אחוזי שומן בגוף היא יותר מנושא של יופי או טיפוח; השמנת יתר והצטברות של שומנים במחזור הדם שלנו, עשויים להוביל לתופעות גופניות רבות כגון סוכרת, מחלות לב וכלי דם והאצת תהליך ההזדקנות שלנו.


הגדרת הורדת אחוזי שומן בגוף:


כאשר אחוזי השומן בגופנו גבוהים, פנים גופנו יהיה מכוסה בשכבת שומן. כאשר אנו שואפים לבצע הורדת אחוזי שומן בגוף, אנו מבקשים להיפטר מהשכבה הזו.
בעזרת תזונה נכונה, הנמנעת משומני טרנס, מלח, סוכר לבן, קמח לבן, כימיקלים וצבעי מאכל ועשירה בירקות, פירות, קטניות, חלבונים, שומנים בריאים (אומגה 3), אגוזים וזרעים – נצליח לבצע הורדת אחוזי שומן בגוף.

אם אנו שואפים לבצע הורדת אחוזי שומן בגוף באופן מהיר יותר או באופן בריא יותר, מחובתנו לשלב פעילות גופנית בתהליך:

• פעילות גופנית מאיצה את תהליך שריפת השומנים בגופנו
• פעילות גופנית מייעלת את תהליכי ניקוי הרעלים וניקוי מחזור הדם שלנו
• פעילות גופנית מאיצה את תהליך העיכול שלנו
• פעילות גופנית תורמת לגופנו כוח ואנרגיה
• פעילות גופנית משפרת את מצב הרוח שלנו
• יחד עם התמדה, זמן וכוח רצון, פעילות גופנית מסייעת להחליף את שכבת השומנים שלנו, בשכבת שרירים חזקה ומפוסלת


ליפו-מקס – שורף שומנים:

כאשר אנו שואפים לבצע הורדת אחוזי שומן בגוף, יהיה עלינו לשנות הרגלים ולהתאים את עצמנו לאורח-חיים חדש. כדי להקל על השינוי או לסייע להאיץ את התהליך, אנו יכולים להיעזר בכדורי הרזיה טבעיים, המורכבים מתמציות צמחיות בלבד, כגון הליפו-מקס: אשר מטרתו היא "ללמד" את גופנו לשרוף את השומנים שהוא מעכל באופן אוטומטי ואף להשתמש במאגרי השומנים הנוכחיים שלנו כדי לייצר אנרגיה. את האנרגיה הזו, אנו יכולים לנצל באימונים, לשם הורדת אחוזי שומן בגוף

Super Food Diet Banner new1