אחד מתוספי המזון הנמכרים ביותר בעולם באופן כללי וכן גם כאן בישראל הוא תוסף הכורכום בשל היותו מכיל ריכוזים גבוהים של החומר נוגד החמצון העוצמתי כורכומין. אותו חומר אשר הוכח באינספור מחקרים כבעל תכונות אנטי דלקתיות עוצמתיות במיוחד, אותו חומר המסייע בבלימת תהליכים ויצירת תאים סרטניים, חומר ייחודי במינו עם תכונות בלתי רגילות שמסייע במניעת היווצרות של דלקות מסוגים שונים בין אם במערכת העיכול, במעיים ובין אם במפרקים ולו עוד קשת רחבה של יתרונות וסגולות בריאותיים.

 

הבעיה היא ששוק תוספי התזונה מציע כל כך הרבה סוגים של תוספי כורכומין. כולם נראים טובים, כולם נראים בריאים, כולם נראים מועילים לנו… אז איך יודעים מהו כורכומין מומלץ, איך יודעים במה לבחור? הנה מידע חשוב שיעזור לכם

 

 

הקפידו לרכוש תמצית כורכום ולא רק כורכום

 

יש הבדל אדיר בין שתי ההגדרות המבלבלות הללו. חשוב להבין כי כאשר אנו אומרים כורכום הכוונה לתבלין הכורכום, זה שאנו עושים איתו שימוש במטבח במטרה לשדרג מתכונים שונים ולקבל צבע כתמתם משגע. לעומת זאת, תמצית הכורכום או לחלופין תמצית הכורכומין היא זו שמספקת לגוף את אותם נוגדי חמצון הנקראים כורכומינואידים - אותם נוגדי חמצון התורמים לגופנו באינספור אופנים. כאשר אתם צורכים לצורך הדוגמא 500 מ״ג תמצית כורכום, ההשוואה זהה ל-12,000 מ״ג של כורכום (התבלין).

 

לכן, טרם אתם בוחרים תוסף כורכומין מומלץ, קראו את התווית שמאחורי האריזה, חפשו תוסף המכיל תמצית כורכום ולא את הכורכום עצמו. דרך נוספת לוודא שאכן רכשתם תמצית כורכום כלומר ריכוז גבוה של חומר הכורכומין היא על ידי הסתכלות של כמה כורכומין יש בתוך הכמוסה. כלומר כמה כורכומין יש מתוך כל הקפסולה - זה מעיד על איכות התוסף.

 

להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן

 

הכורכומין המומלץ ביותר

 

אם אתם מחפשים כורכומין מומלץ, מומלץ מאוד שתבדקו את כורכומין Terra  אשר פותח ויוצר על ידי חברת נוטרי די. התוסף מכיל 95% כורכומין וריכוזו גבוה פי 24 מהכורכום הרגיל כך שגופכם יהנה ממיצוי גבוה ויפיק את כל הסגולות והיתרונות שרכיב הכורכומין הנמצא בתוך שורש הכורכום מציע. המוצר עומד בתקנים מחמירים של משרד הבריאות, מחזיק בתקן GMP, איננו נוסה על בעלי חיים ומועשר בפפרין המסייע למצות את רמת הספיגה של הכורכומין בגוף. כורכומין Terra נחשב כיום לתוסף המומלץ ביותר בקרב שוחרי הבריאות בישראל הן מבחינת איכות חומרי הגלם והן מבחינת תרכובת המוצר.

 

נטילת תוסף כורכומין איכותי על בסיס יומי תסייע בתהליך ניקוי הרעלים של הגוף, תילחם בתהליכים דלקתיים הנוצרים בגוף, תתרום לאיזון רמות הסוכרים בדם, תשפר את מראה העור ואף תתמוך בתהליכים הקשורים במערכת העיכול.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA לחצו כאן