מהי אבקת חלבון דימטייז?

 

אבקת חלבון דימטייז עילית (Dymatize) הינה אבקת החלבון המומלצת והנמכרת ביותר בארה"ב. אבקת חלבון דימטייז עילית ידועה כשם דבר בקרב מיטב הספורטאים המקצועיים והאתלטים התחרותיים מסביב לעולם. מדובר במותג מקצועי מבית דימטייז המציעה קשת רחבה של מגוון מוצרי איכות. לדימטייז מעבדות אמריקאיות מובחרות, בהן עמלו מיטב המומחים לפיתוח החלבון המבודד המדויק, היעיל והטוב בעולם. הודות לכך אמינות ואפקטיביות המוצר מוכחות וידועות.

 

אבקת חלבון דימטייז עילית ניחנה בערכים תזונתיים נדירים פרי פיתוח של ניסיון ומחקר של שנים:

באבקת חלבון דימטייז עילית 1גרם סוכר בלבד,4 גרם גלוטמין,5.5 גרם BCAA,3 גרם אנזימי עיכול מוספים לספיגה נכונה בגוף ו 25 גרם חלבון.

*כל הערכים לפי מנת הגשה אחת של אבקת חלבון.

 

כיצד פועלת אבקת חלבון דימטייז?

 

החלבון המבודד שבאבקה מזוקק בסטנדרטים המחמירים ביותר, בתור שכזה הוא מכיל כמות גדולה בהרבה מהמצוי בשוק של חומצות אמינוBCAA וגלוטומין. שני האחרונים מזינים את השריר באופן יסודי המונע את פירוקו לאורך זמן ובנוסף מאפשר בנית נפח שריר באופן מואץ ובריא. מצב קטבולי במיטבו, דבר המבטיח עמידות גם בשגרת אימונים אינטנסיבית וממושכת. או במילים אחרות-לשמור את הקיים ולשפר אותו עד להשגת היעד הרצוי לי.

 

אבקת חלבון דימטייז עילית פותחה בהנדסה מדויקת לזיקוק אנזימי העיכול המצויים בחלב. דבר אשר מבטיח עיכול מהיר ונוח של החלבונים ללא תופעות הלוואי השכיחות של כאבי בטן או גזים. באופן כזה ספיגת החלבונים הבונים בגוף מרבית והתחושה קלילה, בריאה ואנרגטית.

 

מה היתרונות באבקת חלבון דימטייז?

 

לאבקת חלבון דימטייז עילית יתרונות רבים:

אבקת חלבון דימטייז עילית מביאה את המתעמל לתוצאות שיא בזמן הקצר ביותר.

 

אבקת חלבון דימטייז עילית עשויה להתאים גם לרגישים ללקטוז! אבקת חלבון דימטייז עילית נקייה מ 97% לקטוז. זהו החלבון הנקי ביותר מן החי הקיים בשוק. רק לשם ההשוואה, החלבון היחיד שהוא 100% נטול לקטוז הוא חלבון סויה צמחי. לכן בעלי רגישות ללקטוז יכולים לצרוך אבקת חלבון דימטייז עילית בבטחה, בעלי אלרגיה ללקטוז, יש להתייעץ עם רופא מומחה לפני השימוש, לבדיקת רמת הרגישות.

 

אבקת חלבון דימטייז עילית מתאימה גם לשימושם של הרגישים לגלוטן. כמו בלקטוז, גם אחוז הגלוטן באבקת חלבון דימטייז עילית צומצם למינימום וישנם טעמים מסוימים שהינם בנמצא ו 100% ללא גלוטן.

 

אבקת חלבון דימטייז עילית נוחה מאוד לערבוב. אין צורך בשייקר מקצועי או ב מכשירים חשמליים. מספיק להשתמש בכפית פשוטה...

 

לאילו תוצאות עלי לצפות לאחר שימוש באבקת חלבון דימטייז?

 

לאחר שימוש באבקת חלבון דימטייז עילית, יש להרגיש כמו לאחר שימוש בכל אבקת חלבון איכותית באמת. הגוף רעב וזקוק להזנה לאחר אימון מפרך והחולשה המוכרת כבר פושטת בגוף. זה בדיוק הזמן למנה עשירה של אבקת חלבון דימטייז עילית, לאושש את השריר בחלבון 97% מבודד בעל ערכים תזונתיים מעולים לו הוא זקוק כל כך. חשובה לא פחות היא ההשקעה בפיתוח אנזימי העיכול שבאבקת חלבון דימטייז עילית, המאפשרת תחושה קלילה ועיכול מהיר ללא תופעות רווחות של כאבי בטן או גזים.

 

אבקות חלבון על קצה הכפית

באבקת חלבון דימטייז עילית, חלבון מי גבינה מבודד. יתרונותיו של החלבון המבודד רבים וידועים עבור כל מי שעוסק קצת בתזונה, בריאות, כושר ופיתוח גוף. לרשותכם, מעט מידע על האופן בו פועל החלבון המבודד את פעולתו הכה חשובה לגוף מוזן כהלכה.

 

חלבון דימטייז עילית הינו חלבון מי גבינה המבודד ב 97%.פירוש הדבר הוא שהוא מכיל בחובו 97% של חלבון טהור ואילו רק 3% הנותרים מורכבים מפחמימה וחלבון. זהו הישג שלא יאמן בזכות עצמו מפני שכיום לדאבוננו, בדור השפע והתיעוש, המזונות להם הורגלנו ריקים מהזנה אמתית לגוף ועשויים רובם ככולם מכמות מוגזמת של פחמימות ושומנים בכמות שלעולם תהיה מזיקה לגוף. אבקת חלבון דימטייז עילית, בעלת חלבון מבודד ומזוקק היא הפתרון האולטימטיבי לבעיה זו, משום שהיא עשויה כאמור, כמעט כולה חלבון החיוני מאוד לבריאותו של כל גוף באופן כללי ובפרט לגוף העוסק בפעילות ספורטיבית/חפץ לשרוף שומן. פעולתו של החלבון המבודד משיגה תהליך זה בשלושה מישורים:

 

ראשית, גוף שאינו מוזן כראוי בכמות החלבון המספקת, יאגור שומן. זאת בשל הנטייה הטבעית של הגוף "לאבטח" עצמו במאגרים לעת מחסור. גוף בעל שגרת בריאות הלוקה בתת תזונה של חלבון, מוצא עצמו רעב ובלית ברירה מאחסן עודפי שומן הקיים בשפע בגוף כתוצאה מאכילה מופרזת של שומנים ופחמימות. גוף המוזן כראוי בחלבון מבודד, כזה שניתן למצוא באבקת חלבון דימטייז עילית, יעשה בדיוק את הפעולה ההפוכה. הגוף יתחיל לפרק את עודפי השומן שאין בהם כל צורך ויחליפם בתזונת חלבון הטובה לתפקוד הגוף והשרירים באופן מידי. זאת בשל הורמון פירוק השומן "גלוקגון".

 

שנית, המזון היחיד לו זקוק שריר, כל שריר ובמיוחד שריר תחת פיתוח קל או אינטנסיבי יותר, הוא חלבון. וחלבון בשפע. לולא תזונת חלבונים נכונה, השריר יהיה פגוע ועייף וכמובן שכתוצאה מכך ודאי שלא יצליח להגיע למסה ראויה. הדינמיקה פשוטה מאוד-ככל שמסת השריר גדולה יותר כתוצאה מתזונת חלבון עשירה, כך תאי השריר חזקים יותר ויעילים יותר בשריפת שומנים. דבר המסייע אף הוא בתהליך הורדת משקל.

 

לבסוף, אין לשכוח שעל מנת שהגוף יצליח לעכל חלבון בצורה מושלמת, עליו לייצר חום רב במערכת העיכול. חום נוצר מאנרגיה, והאנרגיה עצמה אינה מגיעה רק מפחמימות (זוהי טעות נפוצה ומרה) אלא גם מחלבון. פחמימה ללא שום מינון של חלבון היא "פחמימה ריקה" ואינה מועילה בדבר לגוף אלא רק מכבידה עליו. לסיום, אנרגיה היא במילים אחרות גם מה שאנחנו מכירים כקלוריות. ככל ששורפים יותר קלוריות, סך הקלוריות היומי הנצרך פוחת וכן מתאפשרת ירידה במשקל.

 

בסיכומו של דבר, ראינו את היתרונות הרבים המצויים באבקת חלבון דימטייז עילית והכרנו מוצר נדיר ביכולותיו. גילינו מדוע כדאי לשלב צריכה של אבקת חלבון מבודד גם בתזונה רגילה ולא רק תוך שגרה של פיתוח גוף וכושר ובנוסף למדנו קצת גם אודות חלבון ותפקודו בגוף האדם. כדאי גם לקרוא על - חלבון קזאין.