העלאת מסת שריר היא שאיפה שטמונה ברוב הספורטאים של ימינו ואף ברבים מאיתנו, שפשוט רוצים ליהנות העלאת מסת שריר כדי לשפר את המראה החיצוני או המראה הבריאותי שלנו.העלאת מסת שריר באמצעות פעילות גופנית:

כדי להביא העלאת מסת שריר בריאה ויעילה, מחובתנו ליהנות משילוב של פעילות גופנית, כחלק בלתי-נפרד מחיינו; אנו חייבים להתעמל מינימום שלוש-ארבע פעמים בשבוע, כדי להצליח ולהביא העלאת מסת שריר.

במהלך ההתעמלות או כל תנועה כזו או אחרת, רקמות השרירים בגופנו נקרעות ונפצעות. בלילה, גופנו עסוק בבניית השריר מחדש: הוא דואג להיעזר בחלבונים, שיזינו את השריר ויביאו לבנייה חזקה ויציבה יותר של השריר.

בנוסף, פעילות גופנית תסייע לייעל את תהליך ניקוי הרעלים בגופנו, את תהליך העיכול שלנו, תתרום לשיפור מצב הרוח שלנו ולניקוי מחזור הדם.העלאת מסת שריר באופן בריא:

כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית, במיוחד פעילות גופנית אינטנסיבית, אנו זקוקים לכמות גדולה של חלבונים שיוכלו להזין את השרירים שלנו. אם לא נדאג ל"מזון" של השרירים שלנו, הם עלולים להיפצע ולהיחלש, עד לכדי מצב שלא תוכלו לגרום העלאת מסת שריר.

כדי להגביר את כמויות החלבונית בגופנו, כדאי לנו לצרוך אבקות חלבון או גיינרים, כאשר גיינרים תורמים העלאת מסת שריר בצורה ניכרת.

מדובר באבקות המורכבות ממקור חלבוני יעיל כגון מיי גבינה, קזאין או סויה. מטרתן העיקרית היא לתרום לגופנו ריכוז גבוה של חומצות אמינו – אבני הבנייה של החלבונים בגופנו.

הייחוד של הגיינרים, הוא שריכוז חומצות האמינו שלו גבוה במיוחד; 1:5 לטובת חומצות האמינו ונגד הפחמימות. הפחמימות עצמן מסייעות לתרו לגופנו אנרגיה, כך שנוכל לעמוד בפני אימוני כוח וסיבולת ברמות כוח גבוהות.

מעבר העלאת מסת שריר, אבקות חלבון וגיינרים יסייעו לייעל את האימונים שלכם וימנעו נזקים שעשויים להיגרם לשריר לאחר האימון.