אין ספור מחקרים נעשו על חומר הכורכומין העוצמתי אשר נמצא בשורש הכורכום המסורתי. לחומר יש סגולות רפואיות רבות והוא מפתיע אותנו בכל פעם מחדש. הכורכומין נמכר לרוב בטבליות כתוסף תזונה מרוכז, או בצורתו הנוזלית, והוא נחשב לרכיב 100% טבעי, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או שאר חומרים אחרים המזיקים לגופנו ונמצאים בתוספי תזונה רבים.

 

 

השפעת כורכומין על פעילות דלקתית הנוצרת בגוף

 

אחד הגורמים להיווצרותן של דלקות בגופנו הוא כתוצאה מתרכובת חלבונים הנקראת בשמה המקצועי NF-kappaB. תרכובת זו גורמת להפעלה של מנגנונים דלקתיים ומתווכי דלקת. רמות גבוהות של מתווכי דלקת בתאי הדם, גורמים באופן ישיר ליצירה של דלקות כרוניות מסוגים שונים. אלפי מחקרים הראו כי השפעת כורכומין על עיקוב התפחותם של מתווכי דלקת היא חד משמעית, ולכן הוא נחשב לאחד החומרים החזקים והעוצמתיים הגורמים לבלימת דלקות שונות בגוף כגון: דלקות כבד, דלקות פרקים מסוגים שונים, דלקות במערכת הנשימה ועוד.

 


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן

 

השפעת כורכומין על תפקודה של מערכת העיכול

 

במדינות המזרח כמו הודו למשל, כבר אלפי שנים משתמשים בחומר הכורכומין במטרה לטפל ולמנוע בעיות ודלקות המתפתחות במערכת העיכול. השפעת כורכומין על מערכת העיכול היא בלתי רגילה, שכן הוא משפר את התפקוד שלה, תומך בפעילותה ואף מאזן אותה. בנוסף, כורכומין מעלה את רמת ההפרשה של מיצי העיכול, מגביר את זרימת הדם, בולם התפתחות של טפילים, פטריות ווירוסים, מחטא ומשקם רקמות כבד שניזוקו. כמו כן, השפעת כורכומין על תהליך חילוף החומרים מוכחת גם היא, שכן רבים מהאנשים נעזרים בו לתמיכה בתהליך הירידה במשקל.

השפעות נוספות של חומר הכורכומין על המערכות השונות בגוף

 

•    נוגד חמצון חזק אשר מפחית את הפעילות החמצונית של התאים בגוף.

•    בולם התפחות של גידולים ותאים סרטניים ואף מעלה את הרגישות לטיפולים כימותרפיים.

•    השפעת כורכומין על המצב רוח גם היא ידועה לכל. מחקרים רבים הוכיחו כי צריכה שלו העלתה את רמת הורמון הסרטונין מה שבא בקשר ישיר עם מצב הרוח שלנו.

 

 

לסיכום, יש לזכור שמדובר בצמח מרפא 100%, טבעי והשימוש בו אינו מלווה בתופעות לוואי בשונה מצמחי מרפא טבעיים אחרים. השפעת כורכומין על הגוף היא חיובית במובנים רבים והוא נחשב לצמח מחמם מה שתורם באופן ניכר למערכת הדם בגוף.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן