אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

summer 2021 sale

אבקת זרעי מורינגה בכמוסות | מורינגה ערבה

חסר בארץ.
חסר בארץ.
חסר זמנית
משלוח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כמות: 120 כמוסות

כמוסות זרעי מורינגה 

זרעי מורינגה, צמח הפלא המועיל לכ – 300 מחלות שונות, נחשבים כיעילים להקלה על מחלת האסטמה.

זרעי המורינגה נמצאים בשימוש אצל חולי אסטמה

זרעי מורינגה

זרעי מורינגה גדלים בתרמילים מוארכים ומשמשים מקור להפקת שמן המורינגה, אשר נחשב לשמן איכותי ביותר ומשמש למגוון מטרות, מתחום התזונה ועד לתחום הקוסמטיקה. זרעי המורינגה מכילים רבות מתכונותיו הייחודיות של שמן המורינגה, ועל כן, מקובל לטחון את שאריות הזרעים לאחר הפקת השמן ולהשתמש באבקה המתקבלת, העשירה בנוגדי חמצון רבים וברכיבים אנטי  דלקתיים ,למגוון מטרות.

לרכישת מורינגה במבצע >>

זרעי המורינגה נמצאו כאמצעי הקלה על אסטמה

מחקר קליני אשר נערך בהודו בשנת 2008 העלה כי זרעי מורינגה יעילים להרחבת נפח הריאות, וכפועל יוצא מכך – מפחיתים את עוצמתם של התקפים אסתמטיים. המחקר נערך בהשתתפות עשרים איש, גברים ונשים, הסובלים מאסטמה קלה עד בינונית.

משתתפי המחקר נטלו אבקת זרעי מורינגה מיובשים במינון של 3 גרם ליום, במשך שלושה שבועות. עם סיום תקופת המחקר נצפתה עלייה משמעותית ברמות ההמוגלובין של המשתתפים, ושיעור השקיעה של כדוריות הדם האדומות בגופם הופחת דרסטית.

כמו כן, נצפה שיפור משמעותי ברמת הסימפטומים מהם סבלו המשתתפים ובחומרת התקפי האסטמה שלהם. המשתתפים כולם לא גילו כל תופעות לוואי לנטילת זרעי המורינגה. פריצת הדרך שהציע המחקר לסובלים מאסטמה, צוברת תאוצה באחרונה. רבים מהסובלים מאסטמה, שחלקם מטופלים בתרופות בעלות תופעות לוואי וסובלים רבות מהתקפי אסטמה חוזרים ונשנים, משתמשים באבקת זרעי מורינגה ומעידים על שיפור משמעותי במצבם.

עדויות נוטלי התוסף מעלות כי גם מצבם של חולי אסטמה בדרגות חמורות, אשר נזקקו בעבר לאשפוזים בבית חולים והיו תלויים בשימוש קבוע במשאפים, משתפר בעקבות נטילת תוסף זרעי מורינגה.

המלצות לשמוש בזרעי מורינגה ערבה:
 
בשבוע הראשון 2 כמוסות ביום
 
בשבוע השני ובמשך חודש ימים 4-6 כמוסות ליום
 
אח"כ ניתן להוריד מינון בהתאם להמלצת המטפל.
X
הבריאות שלך בידיים טובות