חומץ תפוחים הוא נוזל אנטי-בקטריאלי, אנטי-פטרייתי ואנטי-דלקתי, המסייע לשמור על גופנו מפני חיידקים, דלקות, וירוסים או זיהומים שונים, המנסים לפלוש לגופנו. חומץ תפוחים דיאטה אף מסייע לנו לייעל את תהליך פירוק הסוכרים של גופנו, לנקות את הכולסטרול מגופנו ולייעל את תהליכי העיכול וניקוי הרעלים של גופנו.

עוד בימי קדם, האמינו המצרים כי חומץ תפוחים דיאטה מסייע לתרום לבריאותנו ולפשט את תהליכי ההרזיה שלנו. כיום, מחקרים של מעל 40 שנה מאמתים את המידע ולכן, חומץ תפוחים דיאטה היא כה פופולרית.


חומץ תפוחים דיאטה - יתרונות:

• מסייע לשרוף את השומנים בגופנו – אופיו החומצי של חומץ תפוחים דיאטה ,תורם לאיכויות שריפת השומנים בגופנו: החומצה מסייעת לגופנו לנצל את מאגרי השומנים של גופנו – לשרוף שומנים שגופנו שמר למקרה חירום – ועל ידי כך להעניק לגופנו אנרגיה נוספת.

• תורם לייעול תהליך העיכול – חומץ תפוחים דיאטה מסייע לגופנו להפריש אנזימים נוספים, התורמים להאצת תהליך העיכול ושריפת השומנים של גופנו. בנוסף, אותם אנזימים (AMPK) מסייעים להאט את תהליך הייצור של הסוכרים והשומנים בגופנו, על ידי הכבד.

• מפחית הצטברות שומנים בעתיד – נוכחותם של חומצה אצטית ואנזימים התורמים לתהליך שריפת השומנים, מסייעת למנוע אגירה מחודשת של שומנים בגופנו. על ידי כך, אנו משפרים ומשמרים את תהליך ההרזיה בו-זמנית.

• מפחית תיאבון – חומץ תפוחים דיאטה מסייע להאט את תהליך העיכול שלנו, מה שמעודד שובע לאורך זמן.

חומץ תפוחים דיאטה – אופן הפעולה:

• כאשר אנו רוכשים חומץ תפוחים, כדאי שיהיה אורגני, ללא פסטור ובתוספת חלבונים ואנזימים, שיסייעו לייעל את תהליך ההרזיה שלנו (חומץ תעשייתי יותר עשוי להיות דל בערכים תזונתיים ולכן – פחות יעיל). אנו אף יכולים לרכוש תוסף תזונה של חומץ תפוחים.
• אף על פי שאלרגיות לתפוחים או תפוחים תסוסים הן נדירות, ננסה לבחון את התגובה שלנו לחומץ התפוחים, על ידי שתייה של כוס מים מהולה בכפית אחת של חומץ תפוחים. אם אנו חשים שאתם מרגישים טוב, אנו יכולים להעלות את המינון העתידי עד לשתי כפות למנה, עד שלוש פעמים ביום.
• ניתן לשלב את חומץ התפוחים במים, תה ואפילו סלטים.
• חומץ תפוחים דיאטה הוא בריא מאוד לגופנו, אך יש לציין כי אסור לנו לשתות אותו נקי, בשל החומצה האצטית שהוא מכיל: היא חזקה מאוד, לכן היא עשויה לשרוף את הגרון ואת דרכי העיכול שלנו, בדרך לקיבה.

Super Food Diet Banner new1