שוק תוספי המזון מציע מגוון רחב של אומגות, במחירים שונים. אחרי סקר שוק, גיליתי איזו אומגה 3 הכי מומלץ לצרוך, ומדוע

בתקופה האחרונה, כל מי שמתעניין מעט בבריאות שמע בדרך כזו או אחר על חומצת השומן אומגה 3, ועל חשיבותה לבריאות שלנו, ולתפקידו התקין של הגוף. היא ידוע כמורידה את הדלקתיות בגוף, מפחיתה משמעותית סיכון למחלות רבות.

הבעיה מתחילה ברגע שחקרתי והבנתי כי הישראלי הממוצע לא צורך מספיק אומגה 3, כלומר, גם אנוכי. לכן, רבים נגשים אל תוספי המזון, ורוכשים קפסולות של חומצת השומן המדוברת.

אך כאמור, כל מי שנושא הבריאות מעט מעסיק אותו יודע כי דגים רבים אוגרים בתוכם כמויות של מתכות, רעלים, וכספית. בעקבות מידע זה, ניגשתי אל השוק במטרה לחפש את האומגה 3 הטהורה והטובה ביותר, מבלי לשלם מחיר גבוה מידי.

כדור ג'ל של אומגה 3

אותם אתרים אמריקאים המשווקים תוספי מזון מתהדרים במחירים נמוכים, ומשווקים את המוצרים שלהם, ממליצים עליהם ומעודדים את קנייתם. הטרידה אותי המחשבה כי ישראלים רבים כמוני, יכולים ליפול ב"פח" ולרכוש בעקבות המחיר הזול והנגיש מוצר בעל איכות ירודה.

החלטתי לא להתייאש, ולנסות להמשיך לחפש מוצר אמין, ולא יקר מידי. לאחר חיפושים ברחבי הרשת, הגעתי אל מוצר של מותג תוספי התזונה "נוטרי די" שנקרא "אומגה 3 אושן". מדובר במוצר היחיד שעמד במבחן האיכות, והמחיר.

חברת נוטרי די הינה חברה אמינה, המייצרת את מוצריה במעבדות צמחי מרפא. חומרי הגלם מובחרים, והבקרה קפדנית. והיתרון הוא, שהמחיר נגיש וזול יחסית לשאר המתחרים, זאת בעקבות הפצה של מוצרי המותג ישירות מהיצרן לצרכן. כך ניתן לחסוך פערים משמעותיים של תיווך, ולשמור על מחיר אטרקטיבי. אך כמובן, במקביל, לא לפגוע בטיב המוצר.

אומגה 3 אושן היא ללא ספק המוצר הטוב והזול ביותר שמצאתי בשוק, ובאתרי תוספי התזונה הקיימים. היא נקייה ממתכות כבדות, מכספית, ומשאר רעלים שקיימים אצל מתחרים רבים. והבונוס הוא, המחיר הנגיש לכל.