יועץ כושר הוא בדרך-כלל מאמן פרטי, שאנו יכולים להזמין לביתנו כדי שיוכל להתאים לנו אימון, שיסייעו לנו לממש את המטרות שאנו מבקשים להפיק מהפעילות הגופנית.
בנוסף, אנו יכולים לשכור יועץ כושר ברוב מכוני הכושר היום, אשר יכול לסייע לנו לעשות את אותו תהליך לצד מכשור המכון עצמו.


יתרונות של יועץ כושר:

• מסייע להתאים לנו אימון פרטני – כאשר אנו שואפים לבצע פעילות גופנית לשם מטרה מסוימת, כדאי לנו להיוועץ בגורם מומחה שיסייע לנו למצוא את המסלול המתאים ביותר.

• מתאים את עצמו אלינו – יועץ כושר אישי בדרך-כלל יתאים את לוח-הזמנים שלו אלינו, כך שתמיד נוכל למצוא זמן להתאמן בשגרה הקדחתנית שלנו. כאשר אנו בוחרים יועץ כושר שמגיע עד הבית, אנו אף חוסכים את מרחק הנסיעה או ההליכה למכון עצמו והביתה.

• משגיח עלינו בשבע עיניים – יועץ כושר אישי יתאים לנו אימון ויוודא כי אנו יודעים לבצע אותו כראוי, משום שהוא משגיח אף ורק עלינו: הוא יוודא כי התנועות שלנו נכונות ולא פוגעות בגופנו, יעודד אותנו להמשיך עד תום האימון ואף יעלה את רמת הקושי שלנו בכל אימון, בהתאם לשיפור שהוא רואה בנו בהדרגה. באופן זה אנו מוודאים כי אנו מבצעים אימון גופני שאופטימלי עבורנו.מחיר של יועץ כושר:


כאשר אנו מנויים למכון כושר, אנו בדרך-כלל נהנה משירותיו של יועץ כושר לפחות במשך שתי פגישות, כחלק מחבילה. הוא יסייע לנו להתאים אימון ראשוני, אך מומלץ שנשכור את שירותיו גם בהמשך, כדי להעלות את רמת הקושי.
אם אנו מעדיפים להתאמן מול יועץ כושר בלבד או רוצים לשכור את שירותיו של יועץ כושר במכון, אנו בדרך כלל נשלם בין 90 ₪ ועד ל- 250 ₪ לאימון.