ירידה מהירה במשקל איננה משימה פשוטה או מהירה: היא דורשת מאיתנו לבצע שינויים קיצוניים האורח-החיים שלנו ולהתמיד בהם לאורך זמן.
המהותי ביותר הוא שנקפיד על תזונה נכונה, פעילות גופנית ושינה מרובה, העומדת על בין שבע לתשע שעות בלילה.

בשל ההרגלים הלקויים שאליהם התרגלנו, אותם הרגלים שהתזונה המערבית הנחילה לנו, לצד השגרה העמוסה של רובנו, יתכן ונתקשה לעמוד בתהליך בקלות בתחילת דרכנו. כדי ליהנות מ"דחיפה קלה קדימה", אנו יכולים להיעזר בתוספי תזונה, שיתרמו להאצת תהליך ירידה מהירה במשקל.


תוספי תזונה עבור ירידה מהירה במשקל:


תוספי תזונה טבעיים המסייעים לתרום ירידה מהירה במשקל לא יתרמו לתהליך, אם אנו לא נתרום לו מזמננו וכוחנו: רק שילוב נכון בין תוספי תזונה לאורח-חיים בריא, יסייע לנו לבצע ירידה מהירה במשקל, על הדרך האופטימלית ביותר.

• מורינגה – זהו צמח מרפא, אשר כיום אנו יכולים ליהנות ממנו גם בתצורה של כמוסות, שנוכל ליטול במשך היום במהירות, בקלות וללא התעסקות. המורינגה מכילה ערכים תזונתיים יוצאי דופן, המסייעים לפצות על חסכים שונים בגופנו כגון ויטמינים, מינרלים, חלבונים ונוגדי חמצון. החלבונים יסייעו להזין את השרירים שלנו, כך שנוכל לבצע פעילות גופנית אינטנסיבית, ללא חשש לפגיעה בגופנו. נוגדי החמצון יסייעו לחזק את המערכת החיסונית שלנו, להתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים, לזרז את תהליכי הניקוי השונים של גופנו ולייעל את תהליך העיכול שלנו, כך שיהיה לנו פשוט יותר לבצע ירידה מהירה במשקל.

• ליפו-מקס – שורף שומנים מוכר וידוע, שמטרתו לסייע "ללמד" את גופנו לנצל את מאגרי השומנים שלו ואף למנוע אגירה מחודשת של שומנים חדשים, על ידי ניצולם לאנרגיה באופן מידי. הליפו-מקס אף מכיל תמציות טבעיות של קפאין, פרי הגוארנה ותה ירוק (המכיל נוגדי חמצון), שמטרתן לחזק את גופנו ולתרום לו אנרגיה, כך שנוכל ליהנות מאימונים ממושכים ואינטנסיביים יותר.


Super Food Diet Banner new1