כל מי שניסה או מנסה לרדת במשקל בטח יודע כי כדי להפחית קילוגרמים ולהוריד אחוזי שומן, דרושה עבודה רבה וכי אין קיצורי דרך, אי אפשר לעגל פינות ומדובר במאין שילוב של כוח רצון, עבודה חזקה של הגוף, התמדה וכמובן החלטה שזה מה שאנחנו…השילוב הזה לצד אימוץ הרגלים חדשים או אחרים שלא היינו רגילים אליהם עד עכשיו אמור להוביל או לפחות לעודד שינוי - פיזי ופנימי כמובן.


למה כל כך קשה לרדת במשקל?


העניין הוא שגם אם אנחנו עושים את הדיאטה ממש לפי הספר, מצליחים לרדת כמה קילוגרמים ואפילו רואים שהגוף משנה את הצורה שלו, עדיין אחרי כמה שבועות ואפילו כמה חודשים לא תמיד כולם מצליחים להגיע למטרה, ליעד, למשקל הרצוי, לאחוזי השומן המיוחלים… אז נכון, זה הכי עניין של מספרים, של חישובים ממש פשוטים, של קלוריות - חייב לצאת יותר ממה שנכנס ועדיין… זה לא כזה פשוט… אז הנה…

4 טעויות שיכול מאוד להיות שמעקבות את תהליך הירידה במשקל, מה אפשר לעשות לגבי זה ואיך כדורים טובים לדיאטה בשם ליפו מקס יכולים לעזור?


  1. שנת לילה - בטח השאלה הראשונה שעולה עכשיו היא מה הקשר בין שינה לבין ירידה במשקל?. ובכן יש קשר ישיר. כשאנחנו עייפים, או לא ישנים כמו שצריך אנחנו אוכלים יותר. זו עובדה! לא שמים לב למה אנחנו אוכלים, מנשנשים בין הארוחות ולכן מכניסים יותר קלוריות ממה שהיינו רוצים.

  2. חיסכון קלורי, מוותרים על ארוחות - לפעמים המטרה כל כך ברורה מול העיניים עד שאנחנו מדלגים על ארוחות משום שאנחנו בטוחים שכך פחות קלוריות נכנסות לגוף שלנו ולפי החישוב - זה הרי אמור לעזור לנו לרדת. האמת היא שזה בדיוק ההפך… ברגע שאנחנו מוותרים על ארוחות, אוטומטית זה גורם לנו לאכול יותר בארוחה הבאה ואז כמות הקלוריות שנכנסות עולה על המותר.

  3. נשנושים בין לבין - גם אם אלו כוללים מוצרי בריאות כמו פירות, ירקות, שקדים וקרקרים מחיטה מלאה עם גבינה, עדיין הנשנושים הללו עלולים לעלות לנו ביוקר.

  4. יותר מדי מוצרים דיאטיים- היזהרו מהם - לא כל מה שדיאטתי גם לא מכיל סוכרים או שומני טראנס או כולסטרול. חשוב לבדוק על הרכיבים שמאחורי מעדן הדיאט, הגבינה הדיאטית או הפרכיות שהחלטתם לרכוש. אלו לפעמים מסתתרים מאחורי ״הדיאטה״ אבל הם מכילים לא מעט קלוריות.

כדורים טובים לדיאטה - ליפו מקס - איך זה יכול לעזור?

ובכן פרט לעובדה שעלינו לשמור על מאזן קלורי שלילי בתהליך הירידה במשקל, עוד כל מיני דברים צריכים לקרות. חילוף החומרים שלנו צריך לעבוד כמו שצריך, תהליך שריפת השומן צריך להאיץ את עצמו וכמובן עלינו גם לבצע פעילות גופנית כדי שהגוף שלנו יהפוך חטוב ולא מה שנקרא ״מידלדל״. זה בדיוק מה שפורמולת ליפו מקס. תוסף תזונה מרוכז המשלב בין חומצת שומן שהגוף לא יכול לייצר בעצמו ומסייעת לגוף לנצל את תאי השומן שלו למטר אנרגיה כלומר תורמת לתהליך האצת שריפת השומנים בזמן מנוחה. הליפו מקס הינו תוסף תזונה שפותח על ידי חברת נוטרי די, הוא 100% טבעי, בטוח לשימוש ומאושר על ידי משרד הבריאות.


Super Food Diet Banner new1