אסטקסנטין הוא נוגד חמצון ממשפחת הקרוטנואידים, המסייע לנו להתמודד עם קשת רחבה של תופעות. אנו יכולים למצוא אותו בעיקר במזונות מן הים, כאשר צבע ההיכר שלו הוא הוורוד. לדוגמא, הסלמון, הפורל והטרוטה מכילים כדורי אסטקסנטין מומלצים, בדומה לשרימפס ולאצה אדומה וייחודית (המטוקוקוס), שמכילה ריכוז יוצא דופן של הקרוטנואיד.


כדורי אסטקסנטין מומלצים – היתרונות של תוסף תזונה:

כמו כל תוסף תזונה הקיים בשוק, אנו יכולים ליהנות גם מהערך התזונתי של כדורי אסטקסנטין מומלצים, על ידי הזנת גופנו בכל טוב מן הטבע. עם זאת, המשימה לא פשוטה כמתואר:

• קושי כלכלי - מזון איכותי, טבעי ובריא הוא יקר מאוד, במיוחד בהשוואה לכמות הכמוסות שמכילים כל כדורי אסטקסנטין מומלצים.


• קושי גיאוגרפי – המקור האיכותי ביותר כדורי אסטקסנטין מומלצים, הוא האצה האדומה שתיארנו מעלה. מקורה של האצה הוא
מאזור המזרח ולכן, יהיה לנו קשה מאוד ולהצליח למצוא אותה כאן בישראל.


• מחסור בזמן – כדי ליהנות מערכים תזונתיים גבוהים, יהיה עלינו להשקיע זמן רב בהכנה בריאה ונכונה של המזון, כך שלא יאבד מערכיו תוך כדי הבישול. זאת לעומת כדורי אסטקסנטין מומלצים, המכילים ערך זהה ואולי אף גבוה יותר של אסטקסנטין, משום שהם לא עברו שום תהליך של בישול. בנוסף, נטילת כמוסה דורשת דקה, שאנו יכולים להרשות לעצמנו גם ביום העמוס ביותר.


• האיכות של המזון שלנו – בימינו, מזונות רבים מכילים בנוסף לערכיהם התזונתיים הבריאים, הרבה רכיבים שכדאי לנו להיזהר מהם. לדוגמא, סלמון עשוי להכיל מתכות רעילות, כגון כספית, שעלולות להזיק לגופנו.


כדורי אסטקסנטין מומלצים - אסטקסנטין של חברת Nutri-D:

כדורי אסטקסנטין מומלצים של חברת נוטרי-די מכילים אסטקסנטין המורכב מאצת המטוקוקוס האדומה ולכן, הוא מכיל ערך תזונתי גבוה מאוד של אסטקסנטין.

חברת נוטרי-די עומדת בכלל התקנים של משרד הבריאות והיא אף בעלת תקן GMP, המאמת כי תוסף התזונה שלה נוצר בתנאים סטריליים וברמה גבוהה.

בדומה לנוגד החמצון עצמו, כדורי אסטקסנטין מומלצים יסייעו לנו להאט את תהליך ההזדקנות של העור שלנו, לנקות את גופנו, את מחזור הדם שלנו ולסייע לגופנו להתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים ביעילות.

להזמנה ישירה של אסטקסנטין - לחצו כאן